Laižuvoje prie vairo sulaikytas neblaivus pareigūnas

Laižuvos apylinkės policijos įgaliotiniui Dariui Taraškui gresia atleidimas iš darbo. Įtarus, kad jis išgėręs sėdo prie automobilio vairo, pareigūnas atsisakė pasitikrinti blaivumą, tad jam automatiškai užfiksuotas vidutinis girtumo laipsnis.
Šeštadienį Mažeikių policijos komisariatas gavo pranešimą apie Laižuvos miestelyje prie vairo pastebėtą galimai neblaivų policijos pareigūną. Policijos ekipažui atvykus iš Mažeikių įgaliotinis D. Taraškus atsisakė pasitikrinti blaivumą, todėl jam automatiškai nustatytas vidutinis girtumas.
Pirmadienį Mažeikių policijos komisariato pareigūnai surinktą informaciją perdavė Telšių apskrities vyriausiajam policijos komisariatui, jo specialistai pradėjo tyrimą.
Mažeikių PK prevencijos poskyrio viršininkas Arūnas Bubliauskas teigė, kad D. Taraškui gresia atleidimas, nors pareigūnas per 16 darbo metų nėra turėjęs nuobaudų, dėl jo darbo nebuvo sulaukta skundų.
Pirmadienį prasidėjus tyrimui D. Taraškus turėjo laikino nedarbingumo pažymėjimą. „Santarvei“ pabandžius susisiekti su apylinkės įgaliotiniu, D. Taraškaus mobilusis telefonas buvo išjungtas.
„Santarvės“ žiniomis, laižuviškiai ir anksčiau buvo nepatenkinti apylinkės įgaliotiniu, tačiau Laižuvos seniūnas Stanislovas Putelis vakar teigė jokių nusiskundimų apie įgaliotinio veiklą, elgesį ar jo darbą negavęs.
D. Taraškus taip pat yra įtrauktas į ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Pareigūnas įsivėlė į muštynes prie miestelio parduotuvės ir pats parašė pareiškimą policijai.
„Santarvės“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*