Latviui pareigūnų papirkti nepavyko

Už kyšio davimą policijos pareigūnui gresia baudžiamoji atsakomybė. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kelių eismo taisykles pažeidęs Latvijos pilietis, kuriam grėsė tik penkiasdešimties litų bauda, prisidarė nemalonumų, pabandęs papirkti policijos pareigūnus. 

Šeštadienio vakarą, važiuodamas Algirdo gatve, policijos patrulių ekipažas pastebėjo, kad prasilenkiančio pienvežio „Scania“ vairuotojas važiuodamas kalbasi mobiliuoju telefonu. Apsisukęs policijos ekipažas minėtą transporto priemonę pasivijo Algirdo ir Židikų gatvių sankryžoje ir ją sustabdė.
„38-erių metų latvis A. B. su pažeidimu nesutiko, gynėsi mobiliuoju telefonu nekalbėjęs, neva naudojęsis tik radijo ryšiu. Kai pradėjome rašyti administracinių teisės pažeidimų protokolą, vyriškis pasiūlė jo nerašyti, o paimti trisdešimt litų ir išsiskirstyti. Nors kokius penkis kartus jam buvo paaiškinta, kad už kyšio davimą gresia baudžiamoji atsakomybė, vairuotojas nesiliovė“, – įvykio aplinkybes pasakojo policijos pareigūnai.
Kai į įvykio vietą buvo iškviesta operatyvinė grupė, latvis pasiūlė jos nekviesti ir papildė savo siūlomą sumą dar dvidešimčia latų. Vairuotojas buvo nulydėtas į policijos komisariatą, apklaustas. Jam taip pat surašytas administracinis nurodymas – už tai, kad vairuodamas kalbėjo mobiliuoju telefonu, skirta penkiasdešimties litų bauda.
Tai jau trečias kartas šį mėnesį mūsų rajone, kai kelių eismo taisyklių pažeidėjai bando papirkti policijos pareigūnus: neblaivus vairuotojas bandė duoti šimto litų kyšį, o greitį viršijęs vyriškis bandė atsipirkit penkiasdešimties litų kupiūra.

2 Atsakymai į “Latviui pareigūnų papirkti nepavyko”

  1. xxx parašė:

    todel,kad policijoje pažinčiu neturejo ir nepapirko,o ima kaip ieme keliu policininkai:D

  2. ulda parašė:

    O mūsų policija budri: jei tik nučiups latvį ar prastesne mašina važinėjančius, tai ir apsidžiaugs. Tegul pasisukinėja miesto gatvėmis ir pasižiūri, kaip autobusų sustojimo vietose pastoviai sustoja lengvosios mašinos. Bet daugelio nebaustų – per prabangiom važinėja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*