„LIDL“ prekybos centro statyba įstrigo

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Jau greit bus metai, kai Mažeikiuose netyla kalbos apie antrojo „LIDL“ prekybos centro statybą buvusios duonos kepyklos vietoje.
Projektiniams siūlymams išanalizuoti mero potvarkiu sudaryta darbo grupė pateikė išvadas – atidaryti prekybos centrą galima tik tuo atveju, jeigu jis atitiks teisės aktų reikalavimus.
Savivaldybė „LIDL Lietuva“ atstovų dar metų pradžioje yra prašiusi atlikti eismo organizavimo studiją, oro taršos analizę bei pateikti pasiūlymus, kaip išspręsti teisinius apribojimus dėl valstybinės žemės perleidimo naudotis „LIDL“ poreikiams, tačiau ši užduotis iki šiol neatlikta.

Paskutinis susitikimas su „LIDL Lietuva“ atstovais Savivaldybėje vyko kovo mėnesio pradžioje. Po jo kovo 31 d. „LIDL Lietuva“ pateikė raštą Savivaldybei dėl pritarimo „LIDL“ parduotuvės projektiniams siūlymams.
Jiems išanalizuoti balandžio 2 d. Savivaldybės mero potvarkiu buvo sudaryta darbo grupė.
Balandžio 10 d. įvyko šios darbo grupės posėdis. Komisija pritarė „LIDL Lietuva“ projektiniams siūlymams – atidaryti „LIDL“ prekybos centrą Skuodo gatvėje, tačiau tik tokiu atveju, jeigu „LIDL“ parduotuvės projektas atitiks teisės aktų reikalavimus.
Visas straipsnis – ketvirtadienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “„LIDL“ prekybos centro statyba įstrigo”

 1. Pienių vynas parašė:

  O Lidl negali užsakyti interesų tyrimo kas iš tarybos narių trukdo statyboms? Ta pavardė manau greitai išsiryškintų ir jau po mėnesio galėtų pamatus lieti. Trys laidotuvių varpai “Ąžuolui”…

 2. Aha to Jonas parašė:

  Ar karts ne to nusiurusio prekybcentrio (kur kitoj pusej)seimininkiukui, Lidlas kaip rakstis? Gi jei Lidlas ten atsidarytu, i ta landyne niekas nebeitu. O tada net bulkomis algos nebeiseitu ismoket….

 3. vaje parašė:

  Kažin, kam iš tarybos narių taip trukdo šis Lidlas?

  1. tikriausiai parašė:

   šalia yra kitų prekybcentrių, kuriems matomai trukdo

  2. Jonas parašė:

   Nagienei, žinoma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*