Artimiausiems žmonėms – grasinimai ir smūgiai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Tris paskutines praėjusios savaitės dienas 4 rajono gyventojai buvo sulaikyti ir uždaryti į policijos areštinę, nes mušė savo artimuosius. Vienas iš smurtautojų grasino nužudyti savo žmoną.

Penktadienio vakarą viename Taikos gatvės butų nukentėjo 25-erių metų mažeikiškė. Ją namuose sumušė 8-eriais metais vyresnis sugyventinis.
Šeštadienio rytą Bugeniuose smurto griebėsi neblaivus (1,09 promilės) 36-erių metų vyras: jis namuose tampė už plaukų blaivią 12 metų jaunesnę sugyventinę. Vyriškio nesustabdė ir tai, kad konflikto metu namuose buvo du vaikai.
Sekmadienio rytą Draugystės gatvėje esančiame bute kilo konfliktas tarp neblaivios (2,40 promilės) 52-ejų metų mamos ir 30-mečio sūnaus. Ginčo taikiai išspręsti nepavyko: sūnus sumušė savo mamą ir, iki atvykstant policijai, spruko iš buto.
Tą pačią dieną policijos pareigūnai skubėjo į Sedą ir Židikus, kur konfliktavo sutuoktiniai. Sedoje blaivus 32-ejų metų vyras stumdė savo neblaivią (0,90 promilės) 9-eriais metais vyresnę žmoną bei laidu trenkė jai per nugarą, o Židikuose 53-ejų metų vyras peiliu grasino nužudyti savo 12 metų jaunesnę žmoną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video