Karinių poligonų išplėtimo projektas – valstybinės svarbos

ELTOS nuotrauka

Seimas pripažino Lietuvos kariuomenės karinių poligonų ir karinio mokymo teritorijų išplėtimo projektą ypatingos valstybinės svarbos projektu.
Antradienį  Seimas pripažino  karinių poligonų ir karinio mokymo teritorijų, esančių Jonavos rajono savivaldybėje, Ruklos seniūnijoje, ir Švenčionių rajono savivaldybėje, Pabradės seniūnijoje, išplėtimo projektą ypatingos valstybinės svarbos projektu.
Už tokį nutarimą balsavo 98 parlamentarai, 1 susilaikė.
Taip pat nuspręsta šiam projektui įgyvendinti taikyti Teritorijų planavimo įstatymo nuostatas, susijusias su valstybei svarbių projektų teritorijų planavimu.
Priimtu nutarimu Krašto apsaugos ministerija paskirta šių karinių poligonų išplėtimo projektą įgyvendinančia institucija.

2 Atsakymai į “Karinių poligonų išplėtimo projektas – valstybinės svarbos”

  1. Juzi parašė:

    Jei neturi darbo, nebutina loti is darbinio kompo.

  2. juzis parašė:

    kazin kas ir kokios pratybos vyks tose paligonuose ,gal musu nusigeres ir narkotiku prisiuostes jaunimas prades mokintis is ragatkiu saudyti ,o gal juodsubiniai is amerikos platins ebola ir sifili ,kazin su kuo ruosiasi kariauti musu valdziazmogiai ,tikriausiai su savo tauta ,kuri nebepakeldama skurdo ir neteisybes ,artimiausiu metu ruosiasi rimtai kovai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*