Premjerui suteiktas Pasaulio lyderio apdovanojimas

Andrius KUBILIUS. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Roterdamo Erasmus universiteto Ekonomikos fakulteto asociacija (The Economic Faculty association Rotterdam, EFR) Ministrui Pirmininkui Andriui Kubiliui suteikė 2012 m. Pasaulio lyderio apdovanojimą (World Leader Cycle Award) už nuopelnus ekonomikos srityje.

Šis metinis apdovanojimas skiriamas pasaulio lyderiams už ypatingus pasiekimus politikos, ekonomikos ir visuomenės gerovės srityse.
„Jūsų dėka, Ministre Pirmininke, Lietuva pakilo į aukštesnį lygmenį. Jūsų pastangos siekiant atgaivinti Lietuvos ekonomiką ir Jūsų veiksmai švelninant ekonominės krizės padarinius kelia susižavėjimą. Nors Lietuva smarkiai nukentėjo nuo krizės, jos ekonomikos atsigavimas trečiąjį ketvirtį buvo pats sparčiausias Europos Sąjungoje. Daugelį žmonių taip pat labai žavi ir įkvepia Jūsų gilus domėjimasis politikos mokslais, istorija ir žinių ekonomika,“ – rašoma asociacijos laiške Lietuvos Vyriausybės vadovui.
Apdovanojimų ceremonija vyks sausio 31 d. Roterdame, Erasmus universitete.
Pasaulio lyderio apdovanojimą Lietuvos Vyriausybės vadovui įteiks buvęs Nyderlandų Karalystės Ministras Pirmininkas Janas Peteris Balkenendė.

10 Atsakymų į “Premjerui suteiktas Pasaulio lyderio apdovanojimas”

 1. juzis parašė:

  siuo apdovanojimu yra tautos skurdintojai ir genocido vykdytojai

 2. Nesvarbu parašė:

  ech, na ir keisti jus zmones, niekintys Kubiliu. Kai paklausi jusu kodel, atsakot kad nusipelne, kad sioks ir anoks, o kai paklausi, ka konkreciai blogai padare, patys pasimetat, nes nezinot ka atsakyti. Va tada ir juokinga pasidaro :). aa, na taip, zinoma, jusu ismone ir izvalgumas gerokai taiklesni, nei pvz Europos verslo mokyklu pirmojo desimtuko nariu ( tokia nare ir isteige si apdovanojima)

 3. juzis parašė:

  sis apdovanojimas yra skiriamas pagal galvos apimti ,o ne pagal smegenu turi

 4. PSD parašė:

  Gerai tarnauja savo šeimininkams.Įvertino. Greitai Lietuvoje beliks alkoholikai,iš kurių kažkas galės viską pusvelčiui supirkti. Bus čia koks new israel.Laiko klausimas.

 5. okei parašė:

  apdovanojimas gal ir būtinas -tik nominacija kita-už lietuvių tautos naikinimą , nuskurdinimą gyv,skaičiaus naturalų mažinimą

 6. vatas parašė:

  uz lietuvos pilieciu genocida

 7. juozas parašė:

  ne įteiktas ,o suteiktas kol kas.Tokį garbingą apdovanojimą jau turi NATO gensekas Rasmusenas, Pasaulio prekybos organizacijos vadovas P.Lamy ,Švedijos ministras pirmininkas F.Reinfeldas, Vokietijos ekskancleris G.Šrioderis. Nutylėjimas – jau dezinformacija gerb. žurnaliūgos.

 8. ??? parašė:

  o kodel sitas straipsnis ne anekdotu skyrelyje???

 9. vardas parašė:

  globalistai {žydai} iteikė kubilui prizą

 10. vatas parašė:

  Uz Lietuviu genocida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*