- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

„Regitra“ jau išduoda vairuotojo pažymėjimus

„Regitra“ savo darbą ketina organizuoti taip, kad laukiantys vairuotojai pažymėjimus atsiimtų kiek galima greičiau. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Valstybės įmonė „Regitra“ atnaujino sklandų darbą ir vairuotojo pažymėjimus pradeda išduoti įprasta tvarka.
Teisę vairuoti įrodantys dokumentai nuo šiol bus gaminami ant naujai gautų polikarbonatinių kortelių.


Gauti reikiami blankai

Vairuotojo pažymėjimų gamybą įmonė atnaujino išsyk, kai viešojo pirkimo konkursą laimėjusi bendrovė pateikė naujausią Europos Sąjungos (ES) pavyzdį atitinkančius vairuotojo pažymėjimų blankus.
„Džiaugiuosi, kad ši problema buvo išspręsta ir vairuotojai galės atsiimti jiems priklausančius pažymėjimus. Tikiuosi, įmonė padarys viską, kad atgautų pastaruoju metu susvyravusį vartotojų pasitikėjimą ir pasitenkinimą jos teikiamomis paslaugomis“, – sako vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas.


Dirbs dviems pamainomis

„Regitra“ savo darbą ketina organizuoti taip, kad laukiantys vairuotojai pažymėjimus atsiimtų kiek galima greičiau. Šiuos dokumentus išduodantys padaliniai visą savaitę dirbs dviem pamainomis. Kiek vėliau vartotojams žadama pateikti išsamią informaciją apie vairuotojo pažymėjimų išdavimo grafiką.
Nesklandumų išduodant vairuotojo pažymėjimus atsirado, kai „Regitra“ pristigo polikarbonatinių nustatyto Europos Sąjungos (ES) pavyzdžio vairuotojo pažymėjimų blankų, kuriuose lazerine graviravimo įranga įrašomi vairuotojo duomenys.
Nuo rugpjūčio vidurio vairuotojų pažymėjimai nedelsiant buvo keičiami tik keleivius ar krovinius užsienyje vežantiems vairuotojams.