Šalies vadovai pareiškė užuojautą dėl balerinos M. Pliseckajos mirties

Maja Pliseckaja. Eltos nuotr.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą dėl balerinos Majos Pliseckajos mirties.

„Tai buvo ypatingu talentu apdovanota asmenybė, baleto legenda, užkariavusi garsiausias pasaulio scenas ir tūkstančių gerbėjų širdis. M. Pliseckaja niekada nepamiršo Lietuvos – čia sukūrė savo namus, domėjosi ir vertino mūsų kultūrą, didžiavosi esanti jos dalimi“, – sakoma Prezidentės užuojautoje.
Dėl šios netekties šalies vadovė pareiškė nuoširdžią užuojautą M. Pliseckajos šeimai, mokiniams, bendražygiams ir visiems jos talento gerbėjams.
Dėl balerinos Majos Pliseckajos mirties užuojautą pareiškė ir Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.
„Savo ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės vardu reiškiu nuoširdžią užuojautą dėl balerinos Majos Pliseckajos mirties. Tai buvo ypatingo talento savininkė, jos gabumai žavėjo visą pasaulį. Šią sunkią valandą jos artimiesiems ir gerbėjams linkiu stiprybės“, – sakoma Premjero A. Butkevičiaus užuojautoje.
Žymi teatro žvaigždė balerina M. Pliseckaja mirė gegužės 2 d. Vokietijoje nuo širdies smūgio. Jai buvo 89-eri.

2 Atsakymai į “Šalies vadovai pareiškė užuojautą dėl balerinos M. Pliseckajos mirties”

  1. Julija parašė:

    Manau, kad Mažeikių miestui ir aplinkiniams kaimams didesnės nelaimės ir būti negali. Labai užjaučiame balerinos M. Pliseckajos gimines dėl tokios skaudžios netekties. Ačiū mūsų Prezidentei, kuri pareiškė užuojautą.

  2. Henrieta parašė:

    Visi Mažeikių gyventojai labai liūdi dėl tokios skaudžios netekties.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*