Savaitė

ŠILUTĖ
Savivaldybės taryba nutarė nuo ateinančio rugsėjo uždaryti septynias kaimo pradines mokyklas, nors daugumos uždaromų ir reformuojamų mokyklų bendruomenės tam aktyviai priešinasi. Oficiali uždarymo priežastis – dėl mažėjančio mokinių skaičiaus mokyklos nebeišsilaiko iš mokinio krepšelio lėšų.
RIETAVAS
AB „Lietuvos radijo ir televizijos centras” Klaipėdos tarnyba Tverų seniūnijos Patverių kaime ant vandentiekio bokšto montuoja įrangą interneto paslaugoms teikti.
PLUNGĖ
Kuliai minėjo savo vidurinės mokyklos 50-metį ir mokyklos įkūrimo 200 metų jubiliejų. Kolektyvą sveikino buvę mokiniai ir mokytojai, rajono bei vietos valdžia.
PAGĖGIAI
Į Lumpėnuose gyvenančio Pagėgių savivaldybės tarybos nario V. Komskio sodybą kažkas naktį primėtė sulaužytų kelio ženklų. Manoma, kad tai vietos paauglių kerštas bendruomenės tarybos pirmininkui už jo paskelbtą kovą su gatvėse automobilių lenktynes organizuojančiais paaugliais.
GARGŽDAI
Birželio 17 d. Lietuvos žemdirbystės instituto Vėžaičių filiale įvyks mokslinė gamybinė konferencija „Rūgščių dirvožemių degradacijos prevencija ir jų naudojimo perspektyvos“. Be to, bus paminėtas filialo 70-metis.
SKUODAS
Skuode įvyko Lietuvos mergaičių dviračių sporto pirmenybės ir dviračių sporto varžybos „Skuodas’2005“. Dviratininkės dalyvavo asmeninėse lenktynėse laikui bei žiedinėse lenktynėse. Be lietuvaičių varžėsi dviratininkės iš Latvijos Respublikos.
KRETINGA
Keturias dienas truko šventė, skirta miesto, bažnyčios ir vienuolyno įkūrėjo Jono Karolio Chodkevičiaus 445-osioms gimimo metinėms ir Šv. Antano atlaidams. Didžiausio pasisekimo ir valdžios dėmesio sulaukė rajono mokinių menų šventė „Vaikystės sodai“.
MAŽEIKIAI
Dvi dienas Mažeikiuose vyko tradicinė 11-oji Žemaičių dūdų šventė, kurioje dalyvavo 16 mūsų ir užsienio šalių orkestrų, arba 1000 dalyvių.
Pirmą kartą šventė surengta prieš 33 metus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*