Savaitė

PAGĖGIAI
Vakar Pagėgių savivaldybės administracijos salėje prasidėjo nemokamas seminaras apie ekologinio ūkininkavimo pagrindus. Išklausiusiems seminarą bus išduodami Žemės ūkio ministerijos patvirtinti pažymėjimai.
KRETINGA
Tradicinėje Kartenos miestelio šventėje atidarytas pėsčiųjų takas į Abakų piliakalnį. Piliakalnį, kuris gyvavo VIII – XIII amžiais, atgaivinti ėmėsi Kartenos bendruomenės centras.
PLUNGĖ
Pakutuvėnuose (Šateikių sen.) vyko IX pranciškonų surengta šeimų stovykla. Joje dalyvavo apie 300 šeimų iš įvairių Lietuvos kampelių. Stovyklos tema – „Smurto prevencija“. Smurto problemas nagrinėjo Tėvas Gediminas, lektorius iš Didžiosios Britanijos Roy Handy, psichologas Vidas Karvelis.
ŠILUTĖ
Ateinantį savaitgalį Švėkšnoje vyks Telšių vyskupijos eucharistinis kongresas „Pasilik su mumis, Viešpatie“ bei Švėkšnos bažnyčios 100-mečio ir miestelio šventė. Šv. Mišios sekmadienį 12 val. bus aukojamos parke priešais bažnyčią, 10 val. – bažnytinių chorų festivalis ir katechezė.
MAŽEIKIAI
Savaitgalį Urvikių kaimo kultūros namai pažymėjo savo veiklos 30-metį. Šventės metu išrinktas kaimo Garbės žmogus, kuriuo tapo Borisas Ignatjevas.
RIETAVAS
Jaunimo organizacija „Progresas“ jauniems menininkams Lopaičių kaimo gyventojo Albino Maslausko sodyboje surengė kūrybinę stovyklą „Skambutis iš XIX amžiaus“. Be rietaviškių, stovykloje dalyvavo ir Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos moksleiviai. Stovyklautojai ne tik kūrė, bet ir švarino Lopaičių piliakalnį.
GARGŽDAI
Šeštadienį Klaipėdos rajone, Doviluose vyko tradicinis tarptautinis folkloro festivalis „Užaugau Lietuvoj“. Dovilų seniūnija, skatindama kultūros vystymą bei plėtrą tarp Dovilų seniūnijos ir Punsko lietuvių bendruomenių, pasirašė bendradarbiavimo ir draugystės sutartį su Lenkijos Respublikos Punsko valsčiumi.
SKUODAS
Praėjusį šeštadienį Skuode pasibaigė krepšinio turnyras ambasadoriaus JAV ir Meksikoje Vygaudo Ušacko įsteigtai taurei laimėti. Pagrindinę taurę iškovojo „Nike“ komanda, kuriai taurę įteikė ambasadorius V. Ušackas, beje, ir pats žaidęs turnyre.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*