Sėkmė „Eurovizijoje“ prognozuojama danams, paskutinė vieta – Lietuvai arba Ispanijai

Lietuvos atstovas Andrius Pojavis. EPA-ELTA nuotr.

Lažybų tarpininkai pirmąją vietą „Eurovizijos“ dainų konkurso finale, kaip ir prieš pusfinalių etapą, prognozuoja Danijos atstovei ir jos dainai „Only Teardrops“. Andriui Pojaviui, kuris finale į Malmės arenos sceną lips antrasis, teks dalintis paskutinę vietą su ispanų atstovais „El Sueno de Morfeo“. Jų tikimybė laimėti vertinama vos 0,5 proc.


Optimistiškesnės prognozės

„Tiesa, reikia prisiminti, kad ir prieš pusfinalį lietuviui buvo pranašauta 11–13 vieta, bet A. Pojavis sulaukė didesnio palaikymo iš europiečių ir prasimušė į finalą. Lietuvai belieka tikėtis, kad ir šįsyk tautietis sugebės pakerėti Europą savo daina ir žavesiu“, – sako interneto lažybų bendrovės „Unibe“ atstovas Entonis Kazinas (Anthony Cousins).
Tuo, kad lietuvis „Eurovizijos“ finale neliks paskutinėje vietoje, įsitikinęs ir konkursą per televiziją komentuojantis Darius Užkuraitis. Jis pusfinalio eterio metu tvirtino, kad finale A. Pojavis bus ne paskutinis ir net ne priešpaskutinis.


Nugalėtoja – Danijos atstovė?

Remiantis „Unibet“ koeficientais, mažiausiai taškų finale, be Lietuvos ir Ispanijos, gaus Armėnijos, Belgijos, Vengrijos, Islandijos ir Prancūzijos atstovai.
Į nugalėtojo titulą stipriausiais kandidatais lažybų ekspertai laiko jau minėtą Danijos atstovę (lažybų koeficientas – 1,7). Po jos rikiuojasi Norvegijos atlikėja su daina „I Feed You My Love“ (7,5), Ukrainos dainininkė, atliksianti dainą „Gravity“ (10,0), ir Rusijos atstovė su balade „What If“ (12,0).
Už A. Pojavio pergalę „Unibet“ siūlo lažintis santykiu 1-200. Tai reiškia, kad pastatę 10 litų, lietuvio triumfo atveju laimėtų net 2000 litų.
„Eurovizijos“ dainų konkurso finalas prasidės šeštadienį 22 val. Vilniaus laiku ir bus transliuojamas tiesiogiai per LRT televiziją.

One Reply to “Sėkmė „Eurovizijoje“ prognozuojama danams, paskutinė vieta – Lietuvai arba Ispanijai”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Tik nereikia musu gasdint! Mes busim PIRMI !!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*