Politikė pasirinko „Mažeikių pavasarį“ – atsisakė posto

Ona Kelpšienė (kairėje) nušalinta nuo Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komiteto pirmininko pareigų, dabar šiam komitetui vadovaus Odeta Jasmontienė. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Penktadienį vykusiame Savivaldybės tarybos posėdyje meras Vidmantas Macevičius informavo apie pasikeitimus. Iš  Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komiteto pirmininko pareigų pasitraukė Ona Kelpšienė – visuomeninio rinkimų komiteto „Mažeikių pavasaris“ narė. Šiam komitetui dabar vadovaus konservatorė Odeta Jasmontienė.
O. Kelpšienė atsisakė jungtis prie tarybos daugumos ir pasirinko “Mažeikių pavasarį”.

Tokios permainos susijusios su pasikeitimais Savivaldybės tarybos daugumoje, kai prie jos prisijungė konservatoriai. Prieš mėnesį buvo paskelbta, kad frakcijos „Tvarka ir teisingumas“, Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjunga ir Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai pasirašė Mažeikių rajono savivaldybės tarybos daugumos 2019–2023 m. veiklos programą ir atsisakė koalicinio bendradarbiavimo su visuomeniniu rinkimų komitetu „Mažeikių pavasaris“.
„Dėl akivaizdžios priešiškos bei griaunančios veiklos, nukreiptos prieš Mažeikių rajono savivaldybės merą, Savivaldybės ir Savivaldybės administracijos vadovus bei koalicijos partnerius, naujoji valdančioji dauguma atsisakė koalicinio bendradarbiavimo su visuomeninio rinkimų komiteto „Mažeikių pavasaris“ koordinatoriumi Virginijumi Sungaila“, – buvo nurodomos priežastys.
Tiesa, O. Kelpšienei meras siūlė jungtis prie daugumos, šito „Santarvei“ neneigė nei pats V. Macevičius. Paklausus, ar tarybos narė liks komiteto pirmininke, jei šio pasiūlymo nepriims, meras nuo konkretaus atsakymo tada susilaikė, teigė – bus tariamasi, svarstoma.

8 Atsakymai į “Politikė pasirinko „Mažeikių pavasarį“ – atsisakė posto”

 1. Taip parašė:

  Savivaldybeje Sungaila ypatingai reikalingas,nes Markso aikstes draugai vel prisigalvos nauju suktybiu

 2. Regina parašė:

  Ar nauju bebriuku dar partine linija nerado tarp gimines i trijules vieta.

 3. nezinau parašė:

  Pagarba Onutei,kad likot istikima Mazeikiu Pavasariui

 4. to Durniui tarp durnų žemiau parašė:

  Sungaila, raminkis.

 5. manau parašė:

  Viešų ir privačių interesų painiojimas neišvengiamas. Banko vadovai turėtų dėl to sunerimti.

 6. Durniui tarp durnų žemiau parašė:

  Kliūva, nes ta boba tiek prikliudė ir priskaldė malkų, kad dabar graudu žiūrėti. Iš viso blogai tapo į viskas puiku. Kaip tai stebuklingai atsitiko? Ogi užteko gaut valdžios. Ir tiek. Tai kam reikėjo visą laiką meluot, kad viskas blogai? Galėjo tiesiai šviesiai ir sakyt – reikia valdžios vadelių ir apsiraminsiu rėkaut ;)

  P.S. putas Rimkienei reikia nusivalyt. Aiiii….. nusivalė. Su koalicijos sutartim

 7. Durneliukui apačioje parašė:

  Kiek jums ta Rimkienė kliūva… putas nusivalykit

 8. MažeikiaiVilniuje parašė:

  Va tai tau, kaip linksmai. L. Rimkienė prisijungė prie valdžios ir jau nei meras, nei savivaldybė nebėra blogiečiai. O ir jau mieste galima gyventi, kai konservatoriai prie valdžios. Net Vilnius juokiasi iš tų pokštų :)))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*