Aktualijos, Sportas | 2012-03-09 20:34 | Autorius:
Versija spausdinimui

„Mažeikiai“ pergalę išplėšė paskutinėmis sekundėmis(0)

„Mažeikiai“ šventė pergalę rezultatu 79:77. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Gerokai patampę sirgaliams nervus, Mažeikių krepšininkai paskutinėmis rungtynių minutėmis sužaidė sėkmingai ir šventė dvidešimt trečiąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybėse.

Intriga – rungtynių pabaigoje

Pirmoji rungtynių dalis tarp mažeikiškių ir Joniškio „Delikateso“ (abi komandos buvo surinkusios po vienodai pergalių ir turnyrinėje lentelėje rikiavosi greta) vyko pagal mūsų ekipos scenarijų: lėtame žaidime mūsų komanda puolė taikliau ir po pirmojo kėlinio pirmavo šešių taškų skirtumu, o po antrojo mažeikiškių pranašumas jau siekė šešiolika taškų.
Trečiasis kėlinys dar nieko blogo nežadėjo, po jo rezultatu 62:50 priekyje buvo aikštelės šeimininkai.
Tuo tarpu ketvirtasis kėlinys prasidėjo abipusėmis atakomis, tačiau joniškiečiai po truputį pradėjo lipti mažeikiškiams ant kulnų ir paskutinę rungtynių minutę jie išlygino rezultatą.
Likus 25 sekundėms iki rungtynių pabaigos, Andrius Aleksandrovas pataikė neįtikėtiną tritaškį metimą ir išvedė mažeikiškius į priekį. Baudų taktika varžovams naudos nedavė: „Mažeikiai“ šventė pergalę rezultatu 79:77.
Rezultatyviausiai mūsų ekipoje žaidė Kelvinas Brockas, įmetęs 13 taškų, po 11 taškų pelnė A. Aleksandrovas, Remigijus Trakimas ir Janas Jurgo.

Andrius ALEKSANDROVAS. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Laiko galvoti nebuvo

„Laiko galvoti nebebuvo kada, net ir prisitaikyti nebuvo laiko, šveičiau kamuolį krepšio link ir pataikiau. Tokie metimai retai kada būna tikslūs, bet kartais būna“, – po rungtynių kalbėjo A. Aleksandrovas.
Tačiau, pasak žaidėjo, tokios nervingos pabaigos galėjo ir nebūti: „Patys sužaidėme prastai – pirmavome dvidešimt taškų, o leidome įsižaisti jų mažiesiems žaidėjams, jie išleido tokį penketą, kad nežinai, kuris gali iššauti iš toli. Po to patiems jau rankos pradėjo drebėti. Laimei, kad vėl pavyko laiku susigriebti ir vesti rungtynes iki pergalingos pabaigos“.
Šeštadienį mūsų komanda žaidžia išvykoje su Marijampolės „Sūduva“, po jų antrajame etape mūsų ekipai liks sužaisti tik dvejas rungtynes.