„Mažeikiai“ suklupo antroje rungtynių pusėje

Po alytiškių krepšiu veržiasi penkiolika taškų pelnęs Darius Tarvydas. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

„Mažeikių“ krepšininkai šeštadienį žaidė antrąsias rungtynes namuose  – „Ventos“ progimnazijos sporto salėje susitiko su Alytaus „Dzūkija“.

Iniciatyvą perėmė svečiai

Palaikoma gausaus būrio žiūrovų Lietuvos krepšinio lygos rungtynes mūsų komanda pradėjo kaip ant sparnų – pirmavo rezultatu 10:0.
Toks taškų skirtumas buvo ir po pirmojo kėlinio – 22:12. Antrojo kėlinio pabaigoje mažeikiškių persvara išaugo iki keturiolikos taškų, tačiau vėliau iniciatyvą į savo rankas perėmė alytiškiai, kurie kėlinio pabaigoje sugebėjo pasivyti varžovus. Tad į ilgąją pertrauką komandos išėjo mažeikiškių persvarai sutirpus iki dviejų taškų.
Trečiajame kėlinyje mūsų komanda dažniau klydo, o alytiškiai jau tvirtai laikė žaidimo gijas savo rankose. Po trečiojo kėlinio jie pirmavo aštuoniais taškais, o rungtynes „Dzūkija“ laimėjo rezultatu 87:72.

Varžovai gerai mėtė tritaškius

Mūsų komandai 18 taškų pelnė Eigirdas Žukauskas, po 15 įmetė Raimundas Danys ir Darius Tarvydas. Alytaus ekipoje rungtyniaujantis mažeikiškis Osvaldas Mačernis įmetė dešimt taškų, Artūras Jomantas nežaidė dėl čiurnos traumos.
Mažeikiškių komandos vyriausiasis treneris Aloyzas Rudys įsitikinęs – pralaimėjimo priežastis ta, kad mūsų krepšininkai dažnai klydo. „Kai padarai per rungtynes 23 klaidas, prieš tokią stiprią komandą kaip Alytaus „Dzūkija“ laimėti neįmanoma. Vaikinai stengėsi, tačiau klaidelės gynyboje bei puolime savo padarė – alytiškiai atitrūko ir gavosi toks rezultatas. Mus jie taip pat žudė tolimais metimais – pataikė dvylika iš 25 tritaškių“, – po rungtynių kalbėjo treneris.
Sekančias rungtynes namuose mūsų komanda žais jau pirmadienį, jų varžovas bus Eurolygoje rungtyniaujantis Klaipėdos „Neptūnas“.

4 Atsakymai į “„Mažeikiai“ suklupo antroje rungtynių pusėje”

1. tomas parašė:

Ka jus cia kalbat…nereikejo visai eiti i LKL su tokiu biudzetu. Graudu. Pirma reikia pasitvirtinti biudzeta ir pagal galimybes eiti zaisti i LKL. Stengiasi jie mat :))))

2. Krepšininkams parašė:

Viskas gerai, vyrai. Šaunuoliai, kad stengiatės. Gal dar ne viskas gaunasi kaip turėtų gautis, bet su laiku žaisit taip kaip pirmą kėlinį žaidėt :) Mes jus palaikom, jūs tik nenuleiskit rankų. Sekmės.