- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Mažeikiškiai muziejuje tuoksis iki kitų metų

Civilinės metrikacijos skyriaus patalpų remonto metu buvo užmūrytos pagrindinės durys, iki šiol pakilti laiptais ir pro jas įeiti buvo galima iš Laisvės gatvės. Vaivos SOVAITĖS nuotr.

Jau antrą mėnesį jaunavedžių poros tuokiasi Mažeikių miesto muziejuje, nes Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus patalpose vyksta remontas.
Mažeikiškiams kyla klausimų, kodėl remonto metu buvo užmūrytos pagrindinės šio skyriaus durys, iki šiol pakilti laiptais ir pro jas įeiti buvo galima iš Laisvės gatvės.
„Negi toliau reikės vaikščioti pro dureles iš kiemo pusės?“ – klausė į redakciją paskambinę miesto gyventojai.

Mažeikių rajono savivaldybės administracija, tik prasidėjus vasarai, išplatino pranešimą, kad nuo liepos 2-osios Civilinės metrikacijos skyriaus patalpose vyks kapitalinio remonto darbai. Nuo tada santuokos registravimo ceremonijos vyksta Mažeikių muziejaus patalpose.
Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjo pareigas laikinai einanti Laura Bušmė „Santarvei“ sakė, kad būsimieji sutuoktiniai dėl perkeltos santuokos registravimo vietos priekaištų nereiškia.
„Atvirkščiai, visi džiaugiasi pasikeitusia aplinka. Ir tuo, kad šventinei fotosesijai tinkama vieta yra visai šalia – prie muziejaus esantis Senamiesčio parkas“, – kalbėjo L. Bušmė.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.