Mažeikiškiai veteranai nepagailėjo turnyro šeimininkų

„Impulsas“ iš kaimyninio Saldaus rajono turnyro grįžo su nugalėtojų taure. Nuotrauka iš komandos archyvo

Draugystę su Saldaus futbolininkais veteranais palaikantys mažeikiškiai, susibūrę į „Impulso“ komandą, buvo pakviesti į salės futbolo turnyrą Saldaus miesto taurei laimėti. Veteranai iš Mažeikių iškovojo pirmą vietą.

Turnyre, kuriame buvo žaidžiamos dviejų kėlinių po dvylika minučių rungtynės, visos komandos iš pradžių sužaidė po kartą tarpusavyje. „Impulsas“ rungtynes su vietos ekipa baigė lygiosiomis 3:3, rezultatu 2:1 įveikė Liepojos klubą ir 3:1 privertė pasiduoti Olainės futbolininkus.
Iškovoję pirmą vietą, mažeikiškiai lemiamoje dvikovoje dar kartą susitiko su Liepojos ekipa, šią komandą nugalėjo 3:0 ir pelnė nugalėtojų taurę.
Turnyre po tris įvarčius mūsų ekipai pelnė Gintas Misius, Audrius Rovbutas ir Ramūnas Batavičius, du kartus pasižymėjo Kęstutis Lupeika.