Mažeikiškiams pristatytos savanorystės galimybės

Autorės nuotr.

Ir tarptautinė, ir vietinė savanorystė leidžia jauniems žmonėms tapti savarankiškesniems, įgyti įvairių įgūdžių. Be to, už tris mėnesius ir ilgiau trunkančią savanorišką veiklą suteikiama ir tam tikra balo dalis stojant į bakalauro studijas Lietuvos aukštosiose mokyklose.
Apie jaunimo galimybes išvykti ir kompetencijas tobulinti kitose šalyse bei įvairių organizacijų siekius prisitraukti į Mažeikius užsieniečių savanorių buvo kalbama penktadienį vykusiame renginyje „Pasimatuok savanorystę“.

Jaunimo tarptautinio bendravimo agentūros (JTBA) projektų koordinatorė Aistė Natkevičiūtė Mažeikiuose lankėsi jau ne pirmą kartą. Kaskart ji atvyksta siekdama skleisti informaciją apie jaunimo savanorystės galimybes.
Šį kartą pasiklausyti informacijos apie tarptautinę ir nacionalinę savanorystę buvo kviečiami nevyriausybinių organizacijų, dienos centrų, bendruomenių, ugdymo įstaigų atstovai ir visi, kam ji aktuali.
A. Natkevičiūtė renginio dalyviams pristatė „Europos solidarumo korpuso“ programą. Joje dalyvauti – savanoriauti, dalyvauti solidarumo projektuose, stažuotis, dirbti užsienyje arba Lietuvoje – gali 18–30 metų žmonės. Programos dalyviams padengiamos visos su dalyvavimu susijusios išlaidos.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video