Mažeikiškis advokatas – areštinėje

Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl valstybės tarnautojo papirkimo. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl bandymo papirkti teisėją. 

Gavo teisėjo pareiškimą
Ikiteisminis tyrimas pradėtas gavus Mažeikių rajono apylinkės teismo teisėjo M. K. pareiškimą dėl bandymo jį papirkti.
STT pareigūnai, bendradarbiaudami su teisėju, pirmadienį sulaikė advokatą A. J., kai jis teisėjui jo darbo kabinete perdavė 3000 litų kyšį.
Įtariama, kad advokatas A. J., atstovaujantis kelių eismo taisykles ne kartą pažeidusiam asmeniui ir paėmęs iš jo 10000 litų, siekė papirkti teisėją, kad jis priimtų palankų sprendimą administracinėje byloje, t. y. nekonfiskuotų pažeidėjo transporto priemonės, kurią jis pakartotinai vairavo neblaivus.
Advokatas sulaikytas dviem paroms.

Nuo baudos iki laisvės atėmimo
„Šiuo metu sprendžiamas klausimas dėl tolesnės kardomosios priemonės skyrimo. Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl valstybės tarnautojo papirkimo“, – „Santarvei“ sakė STT atstovė spaudai Julija Antanaitienė.
Tas, kas tiesiogiai davė kyšį valstybės tarnautojui ar jam prilygintam asmeniui už pageidaujamą teisėtą veikimą ar neveikimą vykdant įgaliojimus, baudžiamas laisvės apribojimu arba bauda, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.
Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

18 Atsakymų į “Mažeikiškis advokatas – areštinėje”

 1. to bingo parašė:

  Vietoj to, kad skaičiuotumėt svetimą turtą, žiūrinėdami Facebook, patys dirbkite tiek, kiek tie žmonės dirba.
  Pakeliausit ir jūs – reikia tik didžiulio noro ir protingo kelionės suplanavimo, nebūtina milijonus turėt. Pasidomėkit keliautojų atsiliepimais, pasisemkit patirties ir… sėkmės kelionėse!
  Tarp kitko, man atrodo, kad nuotraukas Facebooke mato tik draugai…

 2. Saulius parašė:

  Matyt teiseja priverte bendradarbiauti SST turi galu ir ponas teisejas Juk kysi visada gali atsisakyt imti ir be STT isikisimo

 3. o parašė:

  kodėl nepaviešina pavardės

 4. hariui parašė:

  žinau tą garažinę plovyklą…Vyrukas buvo tik plovikas, o plovyklos savininkas pats rinko mokestį, geriems žmonėms plovė ir už dyką…Tikiuosi vyrukas padarė karjerą…

 5. AS parašė:

  Advokatas ir prostitute jie lygus vienas pries kita,nes abu parsiduoda uz pinigus. Jei tikrai Jonauski supakavo tai liuks,seniai laikas buvo,kiek tas senas mentas gali dura varineti.

 6. ... parašė:

  Cha cha, Jonauskį su Venskumi padėjo vieną kartą į pavėsį

 7. Haris parašė:

  Mačiau tą žmogų , kai dar mentu neeiliniu buvo.Atvažiavo sykį jis į plovyklą, garažuose ji tada veikė , nuplovė jam mašiną vyrukas, o A.J. nustatęs naglą mento mordą, tam vyrukuii nei sumokėjo, nei ačiū pasakė.

 8. jojo parašė:

  Jei čia tas pats Vytautas, kurio V. Venckaus įmonė Nr.13, nebūk po to prietaringas… O ir šiaip reikalai – 61 darbuotojas, skola Sodrai mažne 64000 lt.

 9. Vardas (privalomas) parašė:

  Advokato naglumas neapsakomas, o tiksliau gopšumas. Iš Venskaus paėmė 10000 Lt., o Teisėjui tedavė tik 3000 Lt.. Tas advokatas pats ankščiau dirbo policijoje, todėl jo ir likusi tokia mąstysena – kuo daugiau į savo kišenę. Tokių advokatus turėtų nedelsiant atleisti, nes matomas akivaizdus jo sąžiningumas – baisu.

 10. tinai parašė:

  paspauskit nuoroda visi komentarai ir suzinosit pavarde

 11. as parašė:

  noreciau suzinoti to verslininko, del kurio advokatas bande papirkti teiseja, pavarde! Respublika rase, kad jis , neturedamas teisiu vazinejasi, ir dar isgeres! parasyta, kad tai ,,verslininkas Vytautas V,, Paviesinkite ta keliu ereli!

 12. tina parašė:

  O kur advokato pavarde? norim pavarde zinoti!

 13. jo parašė:

  Saunuoliai STT ! Sekmes Jums !

 14. super parašė:

  Super, kad visi tokie sąžiningi teisėjai būtų… Vieša paslaptis kaip advokatai padeda laimėti bylas…

 15. bingo parašė:

  aš matydamas facebooke jo su žmona kelionių po visą pasaulį nuotraukas galvojau – iš kur tokie milijonai? Dabar viskas aišku. Ima. Ir nemažai.

 16. J parašė:

  O advokatas yra Adomas Jonauskas. :)

 17. oho parašė:

  pats advokatas gavo dešimt gabalų, o prokurorui davė tik tris. Koks įžūlumas advokato. Perpus dalintis reikėjo. Kažin kas jis toks? Ar tas pats, apie kurį aš galvoju?

 18. Hmm parašė:

  Mindugui Klemeniui siule kysi?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*