Mažeikiškis pareigūnas atleistas iš tarnybos

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Už pareigūno vardo pažeminimą iš pareigų atleistas 37-erių metų Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjas. Tarnybinio tyrimo metu nustatyta, kad būtent jis persekiojo nepilnametę merginą.

Lapkričio 2-ąją, apie pusę dešimtos vakaro, septyniolikmetė pranešė, kad ji yra persekiojama P. Vileišio ir Laisvės gatvėmis. Į įvykio vietą atskubėjo ir merginos tėtis, ir policijos ekipažas. Po trumpų paieškų ne tarnybos metu buvo sulaikytas neuniformuotas neblaivus Telšių apskr. VPK Mažeikių r. PK Veiklos skyriaus tyrėjas D. R.
Po įvykio policijos pareigūno atžvilgiu Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato vidaus tyrimų grupėje buvo pradėtas tarnybinis patikrinimas. Jo metu nustatyta, kad, sprendžiant pagal bendruosius neblaivumo požymius, būdamas neblaivus (blaivumą tikrintis atsisakė, o kitos dienos rytą nustatytas 0,78 promilės girtumas), pareigūnas viešoje vietoje neleido pro jį ėjusiai nepilnametei merginai praeitį pro šalį, ją persekiojo.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

4 Atsakymai į “Mažeikiškis pareigūnas atleistas iš tarnybos”

 1. Anonimas parašė:

  Nušalinti visa Mazeikiu komisariatą ima kyšius, vagim leidžia vogti ,

 2. Hmmm parašė:

  O vat idomu butu suzinot o jeigu tai butu koks eigulys ar siaip koks klerkas tai ji irgi is darbo atleistu ?O tai juk Konstitucijos pazeidimas kai vienos profesijos atstovai diskriminuojami ir jiems taikomi isskirtiniai reikalavimai ; as to policininko nei teisinu nei teisiu nes as ten nebuvau ir nezinau bet ar neatrodo keistai kad is darbo atleido zmogu kuris kazka tai padare NE DARBO METU tai ka jeigu zmogus dirba vairuotoju ir jis ne darbo metu prisigėrė tai jam teises atimt ? Keisti dalykai vyksta toki grybes karalystėj ….

 3. To ei parašė:

  Neturi jokios teisės. Eik miegot

 4. ei parašė:

  Tai kur to Romeo vardas ir pavarde? Turime teise zinoti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video