Mažeikių fontanams dabar – gili žiema?

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Vasara padovanojo ne vieną karštą dieną, tačiau mažeikiškiai beveik neturėjo galimybės per kaitras atsigaivinti prie mieste esančių penkių fontanų. Jų kaimynystėje įsikūrę mažeikiškiai sako galintys ant rankos pirštų suskaičiuoti, kiek kartų šiais metais fontanai veikė. Kai kurie jų nė karto nebuvo įjungti ir „ilsėjosi“ visą šį sezoną.
Fontanai „tyli“ dėl įvairių priežasčių. Viena jų – tai, kad iki šiol neaišku, kas atsakingas už jų priežiūrą. Dar gegužės mėnesį Tarybos dauguma nusprendė tris miesto fontanus patikėjimo teise perduoti bendrovei „Mažeikių vandenys“. Tačiau šis sprendimas nėra įgyvendintas. Be to, Mažeikių seniūnija iš Savivaldybės administracijos gavo nurodymą rengti naują viešą konkursą fontanų priežiūrai.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Mažeikių fontanams dabar – gili žiema?”

 1. Laima parašė:

  Man tai labai gražus šitas fontanas pavenčių ir naftininkų gatvėje, vis kitoks ir neeilinis , įdomus projektas!

 2. Tomas parašė:

  Graudu buvo žiūrėti į veikiantį fontaną ir Sodų skverelyje. Pasityčiojimas, o ne fontanas. Gerai ir kad nebeveikia, mažiau gėda kai praeini su atvykusiais svečiais…

 3. Anonimas parašė:

  Zita. Negi jūs galvojate, kad fontanai be vyr architektės žinios? Jei fontanai neveikia dėl rangovų broko ar pan. priežasčių reikia rašyti pretenziją.Nebent ,,draugai”ruošė fontanus už sutartus pinigus.Tada tarnautoją į kaliuzę arba pinigais apmokestinti.

 4. Zita parašė:

  Ypatingai “gražus” fontanas Naftininkų/Pavenčių gatvių sankryžoje. Reikėtų kuo skubiau nukelti tą nesaugią plokštę. Baisus vaizdas. Negi architektė to nemato?

  1. Fontanas parašė:

   As sito fontano naftininku-pavenciu gatviu sankryzoje fontanu nepavadinciau..pasityciojimas ir zmoniu ir akivaizdus pinigu susikisimas i kisene..baust reiketu tokius projektuotojus or uzdraust dirbt tokioj srity

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*