Mažeikių mokyklos – tarp nugalėtojų

Paskelbus 2017–2018 metų Lietuvos mokyklų žaidynių galutinius rezultatus paaiškėjo, kad ir toliau pirmaujančias pozicijas sporte išlaiko mūsų rajono moksleiviai.

Net du nugalėtojų vardus iškovojo Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla – ji nugalėjo progimnazijų ir pagrindinių mokyklų antroje grupėje (tarp 66 mokyklų) bei pradinių klasių ugdymo grupėje (tarp 91 mokyklos).
Trečiąją vietą, praleidusi į priekį tik Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos ir Kauno rajono Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos atstovus, tarp 86 gimnazijų ir vidurinių mokyklų antroje grupėje užėmė Viekšnių gimnazijos atstovai.
Susumavus bendrus 23 sporto šakų rezultatus, Mažeikių rajonas antroje grupėje (pirmąją grupę sudaro penki didieji šalies miestai), praleidęs į priekį 59,5 taško tik Alytaus moksleivius, užėmė antrąją vietą.
„Rezultatai rodo, kad mūsų rajone dirba aktyvūs kūno kultūros mokytojai, sugebantys paruošti moksleivius, kurie iš varžybų grįžta nugalėtojais arba prizininkais. Žaidynių nugalėtojai ir prizininkai bus iškilmingai apdovanoti taurėmis rudenį“, – sakė Pavasario pagrindinės mokyklos direktorius Stanislovas Jakučinskas.

One Reply to “Mažeikių mokyklos – tarp nugalėtojų”