Mažeikių politechnikos mokykloje vyksta tarptautinis konkursas

Autorės nuotr.

Trečiadienį Mažeikių politechnikos mokykloje vyksta tarptautinis profesinio meistriškumo konkursas „Apdailininkas (statybininkas) 2019“.
Pakonkuruoti, pasivaržyti susirinko komandos iš Lietuvos ir Latvijos profesinio lavinimo įstaigų.

Tokį profesinio meistriškumo konkursą Mažeikių politechnikos mokyklos bendruomenė suorganizavo ne pirmą kartą. Kaskart, kai vyksta profesinio meistriškumo konkursai, stengiamasi, kad savo gebėjimus juose turėtų galimybę pademonstruoti pagal skirtingas profesinio mokymo programas besimokantys jaunuoliai.
Visą dieną vyksiančiame konkurse varžosi būsimieji apdailininkai (statybininkai) iš Klaipėdos, Kauno, Skuodo, Ukmergės, Kėdainių, Radviliškio, Telšių, Šiaulių, Mažeikių profesinių mokyklų bei profesinio rengimo centrų ir Saldaus technikumo.
Kiekvienai komandai paskirtos darbo vietos – plotas ant mokyklos koridoriaus sienų. Tame plote konkurso dalyviai turi atlikti apdailą.
Dalyvių gebėjimus vertina komisija, sudaryta iš statybos bei apdailos įmonių atstovų. Vertinimo komisijos pirmininkas – Lietuvos statybininkų asociacijos Kompetencijų vertinimo skyriaus vadovas Robertas Encius.
„Jūsų profesija nelengva. Ji labai matosi ir gražiai atrodo. Jūs turite kurti meną, bet pagal tam tikras taisykles. Arba kitaip – kažkokį gražų darbą be taisyklių, bet taip, kad galutinis rezultatas atrodytų kaip atliktas pagal taisykles“, – sveikindamas konkurso dalyvius ir linkėdamas sėkmės sakė R. Encius.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Autorės nuotr.

4 Atsakymai į “Mažeikių politechnikos mokykloje vyksta tarptautinis konkursas”

 1. Apui parašė:

  Politechnikos mokykla pirmą kartą rugsėjo 1-ąją šventė 1976m spalio 4d. t.y. prieš 42metus , o ne 50m. Kažko matematika stringa. :-)

 2. apas parašė:

  Aš tą mokyklą baigiau daugiau kaip prieš 50 metų ir tada ji buvo Šiaulių tokios mokyklos filialas. Įdomu kurioje vietoje ji dabar randasi.

 3. kristinai parašė:

  Įdomu, kada paskutinį kartą buvai Mažeikių politechnikos mokykloje? Tikriausiai prieš kokį 10 metų, kai ten mokeisi. Ar apie mokyklą sprendi tik iš freskos, kurią matai praeidama pro šalį? Viskas labai pasikeitę, neatpažintum.

 4. Kristina parašė:

  Viena baisiausių profesinių mokyklų Lietuvoje. Labai žemo lygio mokslas ir aplinka… palyginus su kokio Kauno ar Vilniaus prof. mokyklomis tai mums slėptis po lapais su tuo tarybine freska ant sienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video