Mažeikių rajone staiga mirė kelių mėnesių berniukas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šeštadienį apie dešimtą valandą ryto viename iš Sedos seniūnijos kaimų staiga mirė keturių mėnesių nesulaukęs kūdikis. Tėvai teigia, kad berniukas vos tik pavalgęs pradėjo dusti ir mėlynuoti. Ekspertai aiškinasi mirties priežastis.


Buvo lauktas 

Pamatę, kas su sūnumi darosi, tėvai ne tik iš karto iškvietė medikus, bet ir patys puolė gaivinti savo atžalos. Tačiau pastangos buvo bevaisės. Pirminiais duomenimis, atvykus greitajai medicinos pagalbai vaikas jau buvo miręs. Per pirminę apžiūrą ant kūdikio kūnelio smurto žymių nebuvo rasta. 
Berniuko mama, dvidešimt penkerių metų Vilma, „Santarvei“ sakė, kad sūnus buvo labai lauktas, trečias vaikas šeimoje.


Laukia išvadų

Vilmos ir dvidešimt devynerių metų jos vyro Mindaugo šeimoje dar auga ketverių ir beveik dvejų metų dukros. 
„Tą dieną viskas atrodė įprastai. Sūnus gerai jautėsi. Nuo pat gimimo nebuvo sirgęs, nekarščiavo. Tik paskutinėmis dienomis buvo atsiradusi sloga. Kol kas dar neaišku, dėl ko mirė sūnus. Medikai žadėjo šiandien pasakyti savo išvadas“, – pirmadienio rytą „Santarvei“ sakė Vilma.


Sunkiai išgyvena 

Kalbėdamasi su žiniasklaida moteris sunkiai tvardė ašaras, ypač pasakodama apie tai, koks judrus ir stiprus buvo jos mažylis.
„Jis gimė per Jonines, todėl ir pavadinome Jonuku. Jis buvo žvalus ir reaguodavo į pašnekinimus. Jau ir šypsojosi, ir juokėsi. Net neįsivaizduoju, kas jam taip staiga galėjo nutikti“, – skausmo slegiama kalbėjo Vilma.
Visa šeima ir artimieji labai sunkiai išgyvena netektį. Šiuo metu šeima savarankiškai ruošiasi laidotuvėms ir kol kas pagalbos į Sedos seniūniją ar kitas institucijas nesikreipė.


Rūpesčių nekėlė

Žiniasklaidos kalbinti vietos gyventojai mirusio berniuko šeimą apibūdina kaip tvarkingą, negirtaujančią ir besirūpinančią savo vaikais. Tiek Vilma, tiek Mindaugas esą dirba pagal išgales, niekada neatsisako padėti kaimynams. Namai taip pat tvarkingi, kartkartėmis paremontuojami. 
Apie tai, kad šeima yra tvarkinga, „Santarvei“ patvirtino ir Sedos seniūnas Algirdas Grinkevičius.
Jo teigimu, vaiko netekusi šeima nekėlė jokių rūpesčių ar problemų aplinkiniams. Ji taip pat nebuvo įtraukta į rizikos šeimų sąrašą.

4 Atsakymai į “Mažeikių rajone staiga mirė kelių mėnesių berniukas”

 1. daiva parašė:

  NA TUOJ KUR NEREIKIA TEVU TAMPYMAS PRASIDEDA, AR TAS AR ANAS, EIKIT ZIURETI TIK BOMZU KUR VAIKUS AUGINA. NESIKNAISIUOKIT PAS NORMALIUS ZMONES

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  tikrai didziausias skausmas kai tevams reikia laidoti vaikus… Uzuojauta

 3. Na parašė:

  mirt vaikas gali ir pas tvarkingus zmones,kai korespondentai nebeturi ka rasyt,tai knaisiojasivelniai zino kurd

 4. mama parašė:

  uzuojauta teveliams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*