Mažeikių senamiestyje – 10-oji Gatvės muzikos diena

Sigito STRAZDAUSKO (iš redakcijos archyvo) nuotr.

Šeštadienį Mažeikius, tiksliau jų senamiestį, pasiekė visoje Lietuvoje vykstantis, tradiciniu tapęs renginys – Gatvės muzikos diena. Ši šventė Mažeikiuose jubiliejinė – dešimtoji.

Šiemet Gatvės muzikos dienos organizatorių tikslas – kad ši diena būtų jau ne tik muzikantų ir jų besiklausančiųjų renginys, bet ir gatvės kultūros bei visuomenės bendravimo šventė.
Šventėje suteikta galimybė ne tik stebėti muzikuojančiuosius bei vaidinančiuosius, bet ir pažaisti krepšinį ir kitus lauko žaidimus, dalyvauti protų kovose, stebėti sferinio kino seansus, o vakare dalyvauti „Muziejaus naktyje“, Senamiesčio parke stebėti „Gladiatorių kovas“. Numatyta daug ir įvairių kitų veiklų.
Šventės koordinatorius mažeikiškis Egidijus Valantinavičius suskaičiavo, jog penktadienio popietę dalyvauti renginyje buvo užsiregistravę apie 200 muzikantų, aktorių, sportininkų.

5 Atsakymai į “Mažeikių senamiestyje – 10-oji Gatvės muzikos diena”

 1. Stebėtojui parašė:

  Tai gal pažiūrėk kelintą valandą informacija paskelbta (8:30). Tuo metų muzikantų dar nei kvapo gatvėse nebuvo. Rašoma apie tai kas numatoma tą dieną renginyje. Pirma perskaityti reikia, o tik po to gėdinti.

 2. Ats i nesupratom parašė:

  Veliau renginys tesesi senamiescio parke xD

 3. stebėtojas parašė:

  praeitų metų foto…kokia gėda

 4. klientas -nesusipratusiems parašė:

  svajoklių niekas nelaukia

 5. Nesupratom parašė:

  Skelbime buvo nurodyta nuo 12 iki 00. Atvykome 17 valandą į laisvės gatvę, nieko nebuvo. Labai nusivylėme.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*