Mažeikiuose – dar vienas COVID-19 infekcijos atvejis

Nuotr. iš SAM archyvo

Šeštadienį išaiškėjo, kad koronavirusu (COVID-19) mūsų rajone yra užsikrėtęs dar vienas asmuo. Penktadienį jis kreipėsi į medikus dėl karščiavimo, kitą dieną gautas atsakymas, kad tyrimas dėl COVID-19 infekcijos yra teigiamas.
19 metų asmuo po konsultacijos ligoninėje išleistas gydytis į namus.
Mažeikių ligoninės direktorius Sigitas Kaktys „Santarvei“ sakė, kad pacientą apžiūrėjusiems medikams nereikės izoliuotis – buvo laikomasi visų saugumo priemonių. Dėl ankstesnio COVID-19 infekcijos atvejo, kuris buvo pirmasis po karantino, izoliavęsi du ligoninės darbuotojai tęsia darbą – du kartus atlikti tyrimai parodė, jog jie nėra užsikrėtę koronavirusu.
Ligoninės vadovo teigimu, asmuo, kuriam šiandien nustatyta koronaviruso infekcija, nebuvo išvykęs už šalies ribų. „Taigi galime daryti prielaidą, kad virusas „vaikšto“ tarp mūsų, todėl visiems būtina laikytis numatytų asmeninės saugos priemonių ir rekomendacijų“, – pabrėžė S. Kaktys.
„Santarvė“ primena, kad tai jau devintas mūsų rajono gyventojas, kuriam buvo nustatyta COVID-19 infekcija, ir antras atvejis po karantino. Pirmasis šios ligos atvejis Mažeikių rajono gyventojui buvo patvirtintas kovo 27 dieną, septintas – gegužės 8-ąją. Po karantino COVID-19 virusu užsikrėtęs asmuo Mažeikiuose buvo aptiktas paskutinę liepos dieną.
Abu paskutinieji infekcijos atvejai nustatyti miesto gyventojams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video