Mažeikiuose – devintoji Gatvės muzikos diena

Šiemet GMD dalyvavo apie 180 muzikantų ir dainininkų. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

We cannot display this galleryŠeštadienį miesto senamiesčio Laisvės gatvėje vyko devintoji Gatvės muzikos diena, sukvietusi įvairių žanrų, stilių atlikėjus – muzikantus, dainininkus ir šokėjus.

Nuo dvyliktos valandos Laisvės gatvės atkarpoje nuo Savivaldybės iki Vydūno gatvės automobilių eismas buvo uždarytas.
Šiemet Gatvės muzikos dienos (GMD) dalyviai rinkosi į devyniolika jiems paskirtų pasirodymų vietų. Jos pagal muzikos žanrus ir keliamus garsus buvo suskirstytos į atskiras zonas – kad atlikėjai netrukdytų vieni kitiems.
Renginio organizatorių duomenimis, šiemet GMD dalyvavo apie 180 muzikantų ir dainininkų iš anksto užsiregistravę buvo 20 kolektyvų ir pavienių atlikėjų, kai kurie į muzikos šventę atėjo neužsiregistravę.
Šventė tradiciškai baigėsi bendru atlikėjų būgnamušiu – „Drum2gether“.
Apsilankiusieji GMD pastebėjo, kad atlikėjų šiemet buvo mažiau, kai kurios Laisvės gatvės erdvės liko neužpildytos, mažiau buvo ir žiūrovų.
„Vilniuje šiemet vyko dešimtoji Gatvės muzikos diena, tad į ją buvo kviečiami atvykti muzikantai iš visos Lietuvos – tuo pasinaudojo ir kai kurie mažeikiškiai. Kita vertus, taip jau sutapo, kad daug kas išvyko į Palangą – puikus oras ir vasaros sezono atidarymas“, – kalbėjo rajono jaunimo ir su jaunimu dirbančių nevyriausybinių organizacijų asociacijos „Apskritas stalas“ vadovas Eduardas Vaičiulis.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*