- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Mažeikiuose duris atvėrė naujas prekybos centras

Autorės nuotr.

Mažeikiuose, prekybos centre „Eifelis“, po kelis mėnesių trukusių patalpų rekonstrukcijos darbų duris atvėrė apdailos, sodo ir statybinių medžiagų prekybos parduotuvė „Ermitažas“.

Mažesnė nei didmiesčiuose

Mažeikiuose atidaryta parduotuvė – septintoji Lietuvoje po „Ermitažo“ prekiniu ženklu. Ji išskirtinė tuo, kad, palyginus su kitais šio tinklo prekybos centrais, yra mažesnė.
Parduotuvę atidariusios bendrovės vadovai sako, jog pasirinkta regioninė kryptis didina prekybos vietų prieinamumą, skatina labiau pažinti šalies miestus bei miestelius ir dėmesingiau atsižvelgti į gyventojų poreikius, planuojant asortimentą.
Naujajame prekybos centre Mažeikiuose bus galima rasti ir įsigyti iki 20 tūkst. skirtingų prekių, išdėstytų optimaliame 4 tūkst. kvadratinių metrų prekybos plote.

Stengsis pateisinti lūkesčius

Pasak įmonės „Ermitažas“ generalinio direktoriaus Gedimino Mickėno, investuoti į mažesnio formato parduotuvę Mažeikiuose paskatino tai, kad mūsų miestas yra ekonomiškai stiprus ir gyvybingas, o pagal gyventojų skaičių – tai antras Vakarų Lietuvos miestas.