Mažeikiuose į parduotuves buvo įsibrauta žaibiškai

Vagys, įsibrovę į juvelyrinių dirbinių parduotuvę „Rubinas“, išnešė dalį joje buvusių prekių. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Mažeikiuose siautėjo vagys. Buvo įvykdyti du žaibiški įsibrovimai į parduotuves. Ilgapirščių padaryti nuostoliai šiuo metu tikslinami.

Pagrobti nespėjo

Pirmoji vagystė įvykdyta ankstų sekmadienio rytą, apie pusę keturių. Vagys, išdaužę lango stiklą ir išlaužę apsaugines grotas, įsibrovė į „Apynio“ parduotuvę Laisvės gatvėje.
Šios parduotuvės savininkas Stanislovas Pocevičius „Santarvei“ sakė: po pirminės apžiūros atrodytų, kad prekių lyg ir nedingę. Pasak jo, vagys nėjo toliau į parduotuvės patalpą.
Gal po dvidešimties minučių vagys jau brovėsi į kitą parduotuvę – senamiestyje esantį juvelyrinių dirbinių saloną „Rubinas“.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Mažeikiuose į parduotuves buvo įsibrauta žaibiškai”

  1. gogis parašė:

    As manau kad cia tie vagys bus tie patys kurie apvoge pries keleta menesiu “Eifeli” bei “Senukus”. Rimti vagys jeigu apsaugos sistemas apeina ir zino kaip, ir vidu isnagrineja, o patys uzsimaskave taip kad jokiu ikalciu nebutu net kamerose neimanoma atpazinti kas per asmenys. Siulyciau prekybos centrams sustiprinti apsauga.

  2. Jonis parašė:

    O kurioj gatvej stovejo tuo metu policijos versininkas?Juk sake policijos komisariate nera reikalo sedet ,komisariate nebuvo gatvej nebuvo tai kur jus buvot ponai virsininkai?Greit visai jus ta policija nureorganizuosit,visi issilakstys tik jus liksit medalais uz neaisku ka gautais apsikarste

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video