Mažeikiuose lankėsi Kazachstano ambasadorius


Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Ketvirtadienį į Mažeikius oficialaus vizito atvyko Kazachstano Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje Viktoras Temirbajevas su patarėju Serzhanu Kadyrbajevu bei ambasados pareigūnu Sarsenbajuumi Abduraimovu.

Pagrindinis ambasadoriaus vizito tikslas – užmegzti santykius su Mažeikių rajono savivaldybe, išsiaiškinti, kokias sąlygas ir galimybes verslui siūlo regionas. Taip pat ir susipažinti su mūsų verslo organizacijomis bei bendradarbiavimo su jomis galimybėmis.
Ambasadorius bei jo komanda susitiko ne tik su Mažeikių rajono vadovais, bet ir su mūsų rajone veikiančių verslo bendruomenių – Mažeikių verslininkų asociacijos bei BNI Venta atstovais.
Ambasadorius V. Temirbajevas įvardijo Azijos valstybės ekonominius privalumus ir galimybes, išsakė, kokių partnerių jo šalis ieško Lietuvoje.
Susitikime dalyvavęs Baltijos šalių bei Kazachstano ekonominio bendradarbiavimo plėtros asociacijos valdybos pirmininkas Aleksandras Vidjakinas mažeikiškiams pristatė informaciją apie kovo 2–5 dienomis Almatoje vyksiantį pirmąjį ekonomikos forumą „Lietuvos regionų ir Kazachstano ekonominio bendradarbiavimo plėtra“ ir pakvietė jame dalyvauti.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*