Mažeikiuose neįgaliųjų šokių maratonas – vienuoliktą kartą

Autorės nuotr.

Ketvirtadienį Mažeikių kultūros centro pramogų salėje vyko neįgaliųjų šokių maratonas „Mes kartu – mes tvirti“. Renginyje ant parketo savo ištvermę, vienybę, gerą nuotaiką demonstravo ne tik gausus būrys mažeikiškių šokėjų, bet ir svečių iš Plungės, Telšių, Kretingos, Panevėžio, Akmenės bei Skuodo rajonų.

Neįgaliųjų šokių maratonas turi ilgametes tradicijas. Jį kasmet organizuoja Mažeikių neįgaliųjų centras, sujungiantis 4 organizacijas – Mažeikių rajono neįgaliųjų draugiją, Mažeikių rajono kurčiųjų draugiją, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių Mažeikių filialą bei Mažeikių cerebrinio paralyžiaus asociaciją.
Į maratoną susirinkusius šokėjus bei jų palaikymo komandas savo šokiais pasveikino vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studijos „Kauškutis“ šokėjai bei šokių kolektyvas iš Panevėžio „Kanapėlė“. Nuotaikingus kūrinius atliko šventės šeimininkai – Mažeikių rajono neįgaliųjų centro kolektyvai – kapela „Nu lekam“, šokių kolektyvas „Nenuoramos“ ir ansamblio „Skambesys“ dainininkės.
Maratonas vyko sesijomis – šokėjų poros 45 minutes šoka, 15 minučių ilsisi ir taip – 4 valandas.
Dalyvių šokius stebėjo komisija, kuriai teko nelengva užduotis – išrinkti keturias pačias ištvermingiausias šokėjų poras.

Autorės nuotr.

One Reply to “Mažeikiuose neįgaliųjų šokių maratonas – vienuoliktą kartą”

  1. Liuda parašė:

    Gerbiamieji, netiksli informacija pateikta, nejaugi taip sunku pasitikrinti, kokios organizacijos priklauso centrui. Lengviausia kopijuoti pereitų metų žinutes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*