- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Mažeikiuose pabrango važiavimas taksi

Savivaldybės duomenimis, leidimai teikti keleivių taksi pervežimo paslaugas išduoti pusantram šimtui automobilių. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Taksi besinaudojantys mažeikiškiai pastebėjo, kad po Naujųjų metų kelionė šiuo transportu pabrango – už tą patį maršrutą mieste tenka mokėti 50–80 euro centų brangiau.  
Tokias paslaugas teikiantys vežėjai apie naujus taksi tarifus privalo informuoti Savivaldybę, tačiau ji dar nėra gavusi nė vieno vežėjo pranešimo.
Savivaldybės duomenimis, paskutinį kartą vežėjai tarifus keitė tik prieš penkerius metus, „Santarvė“ išsiaiškino: situacija realybėje kitokia.   

Taksi paslaugomis dažniau pasinaudojantys mažeikiškiai kaip mat pastebėjo pasikeitimus, nes gerai žino – kur ir už kiek toks transportas juos nuveš.
„Kai Naujųjų metų naktį, važiuojant iš senamiesčio į mikrorajoną, taksistas paprašė penkių eurų, sureagavau supratingai – kai daugelis švenčia, jam reikia dirbti. Tačiau kai po kelių dienų prireikė važiuoti tuo pačiu maršrutu, labai nustebau, kad teko mokėti net penkiasdešimt euro centų daugiau. Sakysite, tai ne tiek daug, galima, jei nepatinka, ir nevažiuoti taksi. Bet ką daryti, jeigu kojos – nebe tos, o tilto per geležinkelį liftai neveikia?“ – kalbėjo į redakciją paskambinęs ir Antanu prisistatęs vyras.
Kita „Santarvės“ pašnekovė stebėjosi, kad už tą patį maršrutą vieną dieną mokėjusi 50, kitą – 80 euro centų brangiau. Jai susidaręs įspūdis, kad Mažeikiuose nėra tvarkos – kiek kas nori, tiek tas prašo. Moteris norėjo sužinoti, kas tokius dalykus kontroliuoja, kokios yra keleivių teisės ir taksi vairuotojų pareigos.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.