Mažeikiuose – poezijos šventė

Janinos Dambrauskaitės nuotr.

Nuo gegužės vidurio po Lietuvą vilniję „Poezijos pavasario 2019“ renginiai penktadienį pasiekė ir Mažeikių rajoną. Mūsų rajone šių renginių metu svečiavosi poetas, vertėjas, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Vladas Braziūnas, poetas, publicistas Vytautas Kaziela, aktorė Daiva Škelevaitė, fleitininkas Andrius Radziukynas.

Viekšniuose penktadienio vidurdienį poezijos skaitymai vyko profesorių Mykolo, Vaclovo ir Viktoro Biržiškų kiemelyje. Tirkšliuose popiet žmonės kviesti į poezijos šventę „Eilėmis suskambėjęs pavasaris“, tuo pačiu metu poezijos šventė „Poetų žingsniai Vienužio ir Vaižganto takais Laižuvoje“ vyko Laižuvoje.
„Poezijos pavasario 2019“ renginius mūsų rajone vainikavo Mažeikių viešojoje bibliotekoje penktadienio vakarą vykę skaitymai „Po Žemaitijos dangumi“.
Baigiamajame renginyje prie svečių prisijungė ir savo dainomis vakarą paįvairino mažeikiškis dainų autorius ir atlikėjas Renatas Selenis. Vakarą žemaičių tarme vedė Daiva Gedvilienė.
Viešosios bibliotekos direktorė Alina Bernotienė dėkojo svečiams ir džiaugėsi gražiais, prasmingais renginiais.
„Mes, kaip tikri žemaičiai, atvykusiuosius išnaudojome iki galo: nuvežėme į Tirkšlius, į Laižuvą, į Viekšnius ir galiausiai parvežėme čia, į bibliotekos kiemelį.
„Poezijos pavasaris“ po Lietuvą (aišku, ir ne tik po Lietuvą) sklando nuo gegužės 12-osios. Džiaugiamės, kad šiandien tas pavasaris nusileido mūsų krašte – galbūt nedidele dalimi, bet labai gražia“, – džiaugėsi direktorė.

Plačiau skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video