Mažeikiuose vyko tradicinis dviračių krosas

 

Kazimiero Paulausko nuotr.

Sekmadienį Mažeikių pavenčiuose įvyko Turistų klubo surengtas tradicinis dviratininkų krosas, kuriame dalyvavo nuo septynerių iki penkiasdešimties metų amžiaus šio sporto entuziastų.

Vyrų trasa ilgesnė

Kroso varžybose, kurių atstumas apie 20 kilometrų, galėjo dalyvauti dviratininkai nuo 16 metų, o jaunesniesiems, suskirstytiems į atskiras penkias amžiaus grupes, buvo surengtos atskiros važiavimo dviračiu rungtys.
Didžiojoje kroso atkarpoje dviratininkai palei Ventos upę turėjo nuvažiuoti iki Krakių ir atgal, moterys važiavo iki Naikių tilto. Jaunesniems kroso dalyviams taip pat buvo skirtos trumpesnės distancijos – nuo trijų iki keturių kilometrų.

Buvo ir svečių

Šiemet mažeikiškių dviračių krose dalyvavo svečiai iš Skuodo rajono Bartuvos, Ylakių ir Šateikių gyvenviečių bei Telšių ir Akmenės rajonų.
Vyresniųjų grupėje iki Krakių ir atgal greičiausiai nuvažiavo dviračių sporto entuziastas Vytautas Valantinas, antrą vietą laimėjo Gintautas Keras, trečioji atiteko Rokui Duliebai. Tarp moterų stipresnės buvo Skuodo rajono atstovės Judita Vaitkutė, Rasa Eidėjutytė ir Rasa Staškutė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*