Mažėjant paramos gavėjų, perskirstomos paramos lėšos

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. BFL nuotr.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos duomenimis, praėjusiais metais liko nepanaudota pusė lėšų, kurios skirtos socialinėms pašalpoms, būsto šildymo, karšto ir geriamojo vandens išlaidų kompensacijoms nepasiturintiems šalies gyventojams. Ne išimtis ir mūsų rajonas – nepanaudota liko 3,7 mln. eurų, arba beveik 60 proc. skirtos piniginės paramos.

Socialinių reikalų ir darbo ministerija yra paskelbusi, kad nepanaudotus pinigus Lietuvos savivaldybės daugiausia skyrė įvairioms socialinėms paslaugoms, šeimoje ir bendruomenėje teikiamai pagalbai vaikams, neįgaliesiems bei senyviems žmonėms, taip pat socialinių darbuotojų darbo sąlygoms gerinti, kelti darbo užmokesčiui bei kitiems tikslams, tačiau beveik 12 mln. eurų liko niekur nepanaudota.
Mažeikių rajono savivaldybei praėjusiais metais socialinei paramai buvo skirta beveik 6,5 mln. eurų. Mūsų savivaldybė yra tarp tų, kurios sėkmingai perskirstė lėšas, nors buvo likę 57,9 proc. lėšų.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

6 Atsakymai į “Mažėjant paramos gavėjų, perskirstomos paramos lėšos”

 1. Siaip parašė:

  Pasaku knygoje, kuria zydai parase (o tie tai gudrus) sakoma – ” neduok zmogui zuvies, duok meskere”. Ta knyga Biblija dar vadinama. Tai va, pasalpos – tai zmogaus zlugdymas, atimant is jo progreso galimybe. Mazdaug – kam dirbt, vistiek pasalpa gaunu….

 2. to 122eur parašė:

  Eilinis vapsėtojas.O Kur jus dirbate, kad taip laisvai patarimus duodat?

 3. Startuoliai pirmyn parašė:

  Net už 1 milijoną iš tų galima įkurti bent 100 mažų įmonėlių Mažeikiams tas daug. Nuo siuvyklėlių iki kepyklėlių, nuo autoservisų iki programuotojų. Ir net nesvarbu jei 80 procentų neišsilaikytų rinkoje. Likusysis 20 procentų plėsis, kurs darbo vietas ir augs. Pareto principas.

 4. to 122eur parašė:

  man 61m ir turiu rimtu sveikatos problemu ,taip,kad aciu uz pasiulyma.O tau sekmes tenais .

 5. 122eur parašė:

  Dirbt eik! viciunai nuveža /parveža ir 600eur moka. Nereiks verkt, kad pašalpa maža.

 6. parašė:

  Niekaip nesuprantu kodel negalima pasalpos pakelti nors keliais eurais,gauname 122e vienisa esu , sumoku buta ,lieka 65e visam menesiui ir vaistams ir maistui,o cia sutaupomi milijonai,kai vargsu daugybe-:(

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*