Mėgėjams važinėtis „su kvapeliu“ – policijos ir įstatymo užkardos

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Dar du rajono gyventojai lapkričio paskutinėmis dienomis buvo sulaikyti neblaivūs prie vairo, jiems gali tekti atsisveikinti ir su savo transporto priemonėmis.
Nuo kitų metų balandžio toks jų elgesys gali iššaukti ir „ekskursiją“ laisvės atėmimo vietose, nes numatyta baudžiamoji atsakomybė už vairavimą išgėrus.

Sulaikė pagrindinėje gatvėje

Praėjusio šeštadienio vakarą policiją pasiekė Laižuvos vairuotojo skundas: pagrindinėje miestelio S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje pavojingai manevruoja vyšninės spalvos automobilis „Citroen“, kurio valstybinio numerio įsidėmėti nepavyko. Pusę vienuolikos vakaro į miestelį atvykę pareigūnai gana greitai toje gatvėje pastebėjo minėtą automobilį ir jį sustabdė.
Pranešimas buvo teisingas: nuo vairuotojo, 23-ejų metų vietos gyventojo R. K., sklido alkoholio kvapas, jam nustatytas 2,68 promilės girtumas. Vairuotojas, kuris po miestelį važinėjo be vairuotojo pažymėjimo, begalėjo tik parašyti paaiškinime: „sutinku, susipažinau, gailiuosi“.

Įkliuvo ne pirmą kartą

Pareigūnai, patikrinę duomenų bazę, nustatė, kad pastarasis laižuviškis vairuotojas į jų akiratį patenka beveik kiekvienais metais – 2013 metų birželį jis sulaikytas prie vairo be vairuotojo pažymėjimo. Buvo sunkiai apgirtęs, jam skirta puspenkto tūkstančio litų bauda.
2014 metų liepą jis vėl įkliuvo tokios pat būsenos ir jam skirtas 25 parų administracinis areštas bei konfiskuotas automobilis „VW Golf“.

Koją pakišo stiprus alus

Lapkričio 29-osios popietę policiją jau trukdė židikiškiai – žmonės pastebėjo, kad miestelyje iš automobilio „Renault 19” išlipę vyrai gerokai svirduliuoja, po to vėl sėdo į automobilį ir nuvažiavo. Į įvykio vietą išskubėjęs ekipažas šį automobilį sustabdė kelyje Židikai–Skliaustė. Skambinusiojo informacija pasitvirtino: vairuotojui, 26-erių metų V. J., alkoholio tikrintuvas parodė 2,52 promilės girtumą. Vyras neslėpė, kad yra išgėręs keturis litrus stipraus alaus.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Mėgėjams važinėtis „su kvapeliu“ – policijos ir įstatymo užkardos”

  1. matas parašė:

    kek policijos tarnauja firmoms,ooooooo kiek zmuonems ….kaip prastytutes parsiduoda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*