Merą teks išrinkti antrajame ture

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikiškiams nepavyko sekmadienį išsirinkti mero. Antrajame rinkimų ture dėl svarbiausio savivaldos posto  susirungs didžiausią rinkėjų pasitikėjimą pelnęs partijos “Tvarka ir teisingumas” iškeltas nepartinis kandidatas, energetikos viceministras Vidmantas Macevičius ir  konservatorė, opozicijos lyderė Lina Rimkienė. Teisininkė ir prieš ketverius metus siekdama mero posto buvo patekusi į antrąjį rinkimų turą. 

Kova apylygė ir įtempta

Aršiausia kova virė tarp trijų kandidatų – Antano Tenio, V. Macevičiaus ir L. Rimkienės. Ne kartą keitėsi lyderių pozicijos. Kandidatus skirdavo vienas nuo kito tik procentas rinkėjų balsų.
Tik susumavus paskutiniųjų apylinkių rezultatus paaiškėjo, kad ilgą laiką pirmavęs dabartinis meras A. Tenys, surinkęs 4961 balsą, liko trečias, 205 balsais užleidęs vietą L. Rimkienei. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas  Eimantas Salatka šiose varžytuvėse – ketvirtas. Mažiausiai rinkėjų balsų surinko Lietuvos centro partijos atstovas  Vitalijus Baltutis bei  „darbietis“  Alvydas Gudunavičius.  
V. Macevičių ir L. Rimkienę, apytiksliais duomenimis, skiria vos 238 balsai. Už juos balsavo atitinkamai 5404 ir 5166 rinkėjų.

Dar kartą – po dviejų savaičių

Meras jau pirmajame ture išrenkamas,  jei, esant ne mažesniam kaip 40 proc. rinkėjų aktyvumui, jis gauna daugiau kaip pusę balsų. Pirmajame ture meras galėtų būti išrinktas ir esant mažesniam aktyvumui, tačiau už jį savo balsą turėtų atiduoti ne mažiau kaip penktadalis visų tos savivaldybės rinkėjų.
Kadangi balsų laimėti pritrūko, Mažeikių rajono rinkėjams prie balsadėžių dar sykį teks eiti kovo 17 d. ir dalyvauti pakartotiniame balsavime už vieną iš dviejų kandidatų.

 Gavo daugiausiai mandatų

Šiuose rinkimuose dalyvavo septynios partijos ir vienas visuomeninis rinkimų komitetas „Mažeikių pavasaris“.  Apytiksliais duomenimis, socialdemokratai gavo septynis, konservatoriai ir „tvarkiečiai“  po šešis mandatus, valstiečiai – penkis, politikos naujokai „Mažeikių  pavasaris“ – du.
Šiuo metu Savivaldybės taryboje daugiausia – net dvylika – mandatų turi socialdemokratai.  Šiuo metu taryboje daugiausia mandatų – net dvylika – turi socialdemokratai. Konservatoriai, sudarantys opoziciją, turi keturis mandatus, partija „Tvarka ir teisingumas“ yra laimėjusi tris mandatus,  liberalai, „darbiečiai“ ir valstiečiai – po du mandatus. Du atstovus taryboje turi ir visuomeninis rinkimų komitetas „Kitaip“.

 

103 Atsakymai į “Merą teks išrinkti antrajame ture”

 1. Su artejanciomis parašė:

  Gerbiama Lina,socdemai sveikina su artejanciomis sventemis,tikimes malonaus bendradarbiavimo.Bendrom jegom kelsime Mazeikiu gerove.

 2. Vaidas - Jonui parašė:

  Joneli, Santarve cenzuruoja tik is psichuskes rasanciuju komentarus. Ups, tave cenzuruoja?…………

 3. Jonis parašė:

  Pons Jarmoska tai pats cenzuruoji komentarus ar turi koki klapcuka?

 4. Jonis parašė:

  Va tau ir demokratija sikpopierius vardu santarve cenzuruoja komentarus , alio o kur Konstitucijos reikalavimai ?

 5. Siaip parašė:

  Nu gerai, konservai blogi. Aisku geriausi socdemai, pavyzdziui Vyniautas – tikras socdemas, jautrus zmoniu problemoms, mokantis pasakiskas algas savo darbuotojams, na zodziu nors prie sirdies dek.Tenys – 1 230 000 euriuku turto ir tt. Socdemai milionieriai, cia tas pats, kaip Leninas – kapitalistas…

 6. Jonas parašė:

  Ooooooooi pamiršot paminėti “Mažeikių pavasarį”,o kur jiems šlietis?Cielus du balsus gavo.Gal pradžiai tegu pabūna nepriklausomi,jug Sungaila mėgsta būti vienišium su savo fantazijom,Žiūrek po metų kitų prakus ir teisingai nuspręs.Patarimas….neikit konservatoriu išmintu takeliu,tai siekiamybės natneša.

 7. Visgi parašė:

  Rimkienė keturis metus drabstėsi nepamatuotais lozungais prieš dabar dirbančią koaliciją,kurioje yra : socdemai,valstiečiai,tvarkiečiai,liberalai ir darbo partijos.Pirmos trys partijos iš rinkėjų gavo 18 mandatų iš 27 galimų.Blaiviai mąstant nei viena iš paminėtų partijų neis obuoliauti su šia rėksne.Visgi matome,kad rinkėjai teigiamai įvertino koalicijos darbą atiduodami 18 mandatų,tuo parodydami,kad ši koalicija turi dirbti toliau.Liko tik antrame ture pasirinkti prognozuojamą merą(tai būtų dar 1 mandatas) ir viskas klostysis normaliai.Tai,kad konservatoriai gavo porą mandatų daugiau negu turėjo ne rodiklis ,nes su 6 mandatais rajono valdyti nekas neprileis,tad ,kad ir kaip konservatoriai besivartaliotų,kėdutė Rimkienei kaip ir nereikalinga ir konservatorių gerbėjai galite rinkimų dieną sėkmingai ilsėtis

 8. To vijai parašė:

  Dedatės didelė politikos žinovė bet esate visiška vargšė. Paksas jau senai nebevadovauja tvarkiečiams , net nebėra tos partijos narys. Tai šluostikitės….

 9. Vija parašė:

  Vargšeli, matosi, kad nesigaudai politikoje. Macevičius nepartinis, bet iškėlė tvarkiečiai. Tai kieno giesmelę giedos??? Tamstai ypatingai tualetinio prireiks :)

 10. Vijai parašė:

  Tamsta kažką sumaišėte, nes gerb,.V. Macevičius nepartinis, pasilaikykit tualetinį popierių dėl savęs.

 11. Vija parašė:

  Tvarkiečiai balsuokit balsuokit, tik apsirūpinkite tualetiniu popierium, kaip tai savo laiku padarė Paksas

 12. Nepartietis parašė:

  Nereiketu svaidytis tokiais izeidinejimais,negrazu.Juk ne Rimkiene kalta,kad zlunga socdemu partija ir kad ju pagyvene vadukai buvo 8 metus uzmige ant lauru,rupinosi tik savo gerove.Jums geriausias pavizdys Akmenes meras,taippat socdemas.O jus,mieli vadukai dar vadinami draugu ratu,isduret ir nuvylet savo jaunus partiecius,prisidirbot,dabar visi kalti.

 13. Rimkienės pakalikams parašė:

  Jei nutiktų taip, kad Jūsų ponia laimėtų mero rinkimus, padovanokite jai didžiulį veidrodį, prieš kurį ji galės staipytis ir kartoti: ” Veidrodėli, veidrodėli, pasakyk, kad aš pati geriausia ir gražiausia!” Kada Jūs, Rimkienės eiliniai, praregėsite ir suprasite, kad esate tik įrankis ponios norams tenkinti? Turėkite bent kiek savigarbos.

 14. Manau parašė:

  Rimkienei lengviau nuskristi i menuli nei tapti mare

 15. Aurylos gaila parašė:

  Bolševikai Rusijoje pradėjo nuo teroro. Ir kas ką besakytų, būtent Rimkienė yra tipiškas bolševizmo pavyzdys. Raudonoji komisarė žeminanti konservatorius. Nors dabar ten būtent tik tokie ir renkasi. Seneliai, anūkai ir kraujo ištroškusios Ankos pulemiotchicos. Man tokios komisarės mero vietoj nereikia. Būtų gėda už Mažeikius.

 16. Patarimas parašė:

  Visus tuos komentarus naujasis meras galetu isireminti ir pakabint savo kabinete.Cia viska galima rasti,tarsi naujo darbo gaires ir palinkejimai.

 17. Siaip parašė:

  Kas sudaro Mazeikiu gyventoju dauguma? Suveztiniai, pagrinde zemo issilavinimo darbininkijos atstovai. Va ir nenuostabu, jog Mazeikiai metu metais purve murkdosi. Paziurejus rinkiminius sarasus, is kiekvieno gal tik po pora galetu rinkt, gi kitu akytese tustuma, noras pagaliau prasigyvent, papuolus prie lovio, isbrist is purvo. Pavyzdziu yra – va Dziugelis pries meravima ant kilimo miegojo, po – svelniai tariant kaip inkstas taukiose vartos. Tenys – aisku gal tik sutapimas, bet jo turtas labiausiai isaugo meravimo laikotarpiu… Dori zmones nuo tos kloakos stengiasi laikytis atokiau, nes jei garsiai isreks jog meras vagis, bus padlaiziu juodinami. Cia turiu omeni visu partiju atstovus.

 18. Test parašė:

  Test

 19. Pašalinis parašė:

  Taip, nepraustaburnių, pavyduolių,šlykštukų pas mus yra likę nemažai. Ir nėra ko stebėtis juk tai tos ponios pakalikai.

 20. Y parašė:

  To vadinamo purvo pylimas tarpe dvieju partiju galima suprasti.Partiju noras valdyti,baime palikti siltas kedutes,juk viskas paduota,mokesciai surinkti,sajungos lesos patiektos,galvos sukti nereikia,tik skirstik,imk atkatus,darbas garantuotas.Juk pas rimta verslininka prakaituodamas esi dieleje nezinioje,gal verslas suzluks,gal etatu mazinimas,min atlyginimas,kavutes neatsigersi,nuo visko priklausomas.Pabandykit savivaldos darbuotojai pasikeisti su gamybininkais. Daug purvo ir valdymo organuose,korupcija,kysiai,neteisybe teisesaugoje.Net Mykoliuko Kristinute parode savo chamiskuma,matyt buvo ipratusi taip gyventi.Todel ir jaunimas bega i uzsienius neatsisukdami.

 21. VYTAUTUI parašė:

  Ar Jūs negalite savo pykčio pasilikti sau. Kodėl reikia įžeidinėti žmones, kuriuos kažkada rinko tokie patys kaip ir tamsta , ir didžioji dauguma. Jei tiek pagiežos turite, vadinasi neapkenčiate ir tos daugumos…

 22. Vytautas parašė:

  Kaip ten su dėžėmis daiktams, Teny ir Kryžiau? Gal dėžių atvežti nuo bananų? Vežkitės viską, kad taip šlykštu nebūtų…

 23. to VIEŠAI parašė:

  Kol konservatoriai nepakeis savo lyderės, tol niekas su jais dirbti nenorės. O dėl antro turo – Macevičius laimės panašiu skirtumu kaip ir Tenys prieš ketverius metus. Garantuoju, kad ponia “in red” bus sutriuškinta!

 24. R parašė:

  Per daug šūdo rimkienė išpylė ant TT atstovų savivaldybėj,kad dabar kas nors norėtų dirbti kartu su rimkiene. nerealu

 25. To anti parašė:

  Konservatoriai galima sakyt savo laiku pardavė Mažeikius….

 26. Jeje parašė:

  Dar to nera buve- socdemu lyderis Paluckas surinko 2,64 %balsu-tai visiskas partijos kraxas.Tikrai pradedame lygiuotis i kaimynines salis

 27. X parašė:

  Saugokime socialdemokratus kaip nykstancia istorija.Pasidomejau,kaip jie laikosi gretimose valstybese.Latvijoje ju gretose buriasi daugiausia rusakalbiai.Estijoje po nepriklausomybes ivedimo jie buvo pasalinti is valdymo strukturu be teises perbegti i kita partija.Musu rajone atvirsciai-vien senukai postuose.Vaikysteje skaiciau knyga,, Paskutinis mochikanas”, pas mus kazkas panasaus,idejos ir pazadai ju geri,tik rezultatai ……

 28. anti parašė:

  O tai ka gero padarė konservatoriai??? Kaktys, Džiugelis ??

 29. jo parašė:

  Jo – Vilnius ir Kaunas tai tikri šaunuoliai, parodė socialdemokratams duris, pro kurias sunkiai sugrįžtama. Tad laikas ir mums Mažeikiečiams savo klaidą ištaisyti.

 30. VIEŠAI parašė:

  Jei viešai V. Macevičius pažadėtų, kad laimėję mero rinkimus nesusidės su socialdemokratais – tai manau įmanoma ir jo pergalė mero rinkimuose. O savivaldą sudarytų kad ir tvarkiečiai – konservatoriai, valstiečiai ir Mažeikių pavasaris. Sėkmės.

 31. Ir tokia SAVIVALDA parašė:

  Įmanoma ir tokia SAVIVALDOS dauguma: konservatoriai – valstiečiai – Mažeikių pavasaris – tvarkiečiai. Tada manau kad Rimkienė irgi laimėtų mero rinkimus. SVARBIAUSIA NEPRILEISTI PRIE VALDŽIOS SOCIALDEMOKRATŲ. Pažiūrėkit kaip didieji miestai sutvarkė socialdemokratus, Vilniaus taryboje nei VIENO., Kaune nei vieno, laikas Mažeikiams irgi neprileisti prie valdžios.

 32. Adas parašė:

  Ponia prieš porą sav jau administracijos direktorium įvardijo Aurylą. Dabar jau lenda rinkėjam kur nesueina ir sako, kad jei mane išrinksit, Vidmantas bus administracijos direktorius.
  Tai kaip ponios klapčiukui daba jaustis…. Nors jam gal dzin, vistiek aklai patarnauja, per debatus nuo ponios aprėdų plunksnas atsisėdęs rankioja…….
  Mieli konservatoriai, keiskit tą savo ponią į normalų vadą

 33. PRITARIU parašė:

  Jokiu būdu prie valdymo nebeprileisti socialdemokratų. Ir iš visų savivaldybei priklausančių įmonių pašalinti socialdemokratus, kurie vadovauja po 20 metų.

 34. SAVIVALDA parašė:

  Konservatoriai – tvarkiečiai – Mažeikių pavasaris. Tada 100 proc. mero rinkimus laimėtų p.Rimkienė.

 35. rRimas parašė:

  Geras OI PAMIRSAU KOMENTARAS na negali konservatoriai normaliai diskutuoti neivede intrigu, Gal Rimkiene ir nieko na sarasas ateisk viespatie.Macevicius tikrai turi didele patirti ir draugu aukstose valdymo strukturose, nesusitepes korupcija.

 36. OI PAMIRŠAU parašė:

  L.Rimkienė savo FB paskyroje rašo- ,,mes visiems laikams įeisime į Mažeikių politikos istoriją, kaip žmonės nulaužę soceldemokratų valdymą,, tačiau , o S.Kaktys ir V.Džiugelis kas tuo metu, ar ne konservatoriai buvo, kaip čia dabar išeina… ar ne per trumpa jaunos ponios atmintis.
  Toje pačioje FB paskyroje ji rašo, jei tapsiu Mere Mažeikių savivaldybės administracijos direktoriumi skirsiu V.Macevičių, tačiau prieš gerą savaitę ji tą postą jau buvo paskyrusi savo bendrapartiečiui P.Aurylai, tai kaip jie abu ,,sutipls ,, į vieną kėdę. A r ji ir tai taip greit ,,pamiršo,,….

 37. vatas parašė:

  APIE TAVE

 38. vatui parašė:

  Tu čia apie tą raudonai apsirengusią personą nuotraukoje virš komentarų?:-)

 39. vatas parašė:

  RAUDONOS BLUSOS PATYLEKIT

 40. To vatui parašė:

  Pirma nueik į mokyklą, pasimokyk taisyklingai rašyti ir tik tada komentuok.

 41. SAVAS parašė:

  Ar neperdaug 7 mandatai bolševikeliams?Geriau lavonas negu raudonas!

 42. vatas parašė:

  jau prasidejo purvo pilimas,nevarkit isrinksim Rimkiene

 43. ? parašė:

  Nesuprantu, kodėl Rimkienė taip džiaugiasi ir visur skelbiasi, kaip ji ir jos komanda gerai pasirodė per šiuos savivaldybės rinkimus. Na, išėjo į antrą turą ir kovos dėl mero posto, bet ir per ankstesnius rinkimus buvo antras rinkimų turas. Taryboje gavo tik šešias vietas, kaip ir tvarkiečiai, o socialdemokratai – septynias, nors konservatorių kandidatų sąraše buvo daugiausa personalijų, palyginus su kitomis partijomis ir komitetu. Tai kur čia pergalė? Ai, Tenį patraukė iš mero posto! Bet taryboje jis išliko ir bus valdančiojoje daugumoje. O Rimkienė kaip buvo opozicijoje, taip ir liks. Jei Rimkienė sugebėtų objektyviai vertinti savo indėlį į šiuos rinkimus, tai jis nelabai didelis: prieš tai opozicijoje būdama 4 -is metus ji turėjo visus šansus laimėti rinkimus, bet nesugebėjo, nes jos superego neleido pasireikšti visai komandai, o buvo tik vienas didžiulis AŠ: aš nuėjau, aš paskambinau, aš pastebėjau, aš susitariau, aš, aš… O kur komanda? Net per rinkimų kampaniją beveik niekur nebuvo plakatų su visa konservatorių komanda – visur tik Rimkienės, geriausiu atveju, dar Aurylos, portretai. Kandidatų sąrašas jai buvo reikalingas, kad jinai asmeniškai prasibrautų iki mero posto. Na prasibrovė ir kas? Laimės jį? Labai abejoju. Mažeikiams reikia ne rėksnės, o tikro šeimininko.

 44. Pasimate kas yra kas parašė:

  Rietenos, pašaipos, ginčai, padlaižiavimai vieni kitiems… tokie šie rinkimai:D

 45. įdomu parašė:

  hipotetiškai: jeigu macevičius nelaimėtų mero rinkimų – kaži ar liktų dirbti tarybos nariu? ar atgal į vilnių viceministru bėgtų dirbti? vilniuj bent algą moka…

 46. parašė:

  Gaila, peržiūrėjus sarašus išėjusių į tarybą, pakvipo įkapėmis. Tikiuosi, kad vicemerais netaps Macijauskienė, Bernotienė. Jau buvo – veikla be šakočių dalijimo visiškas 0.
  Tikuosi , kad patarėjų taip pat 4 nereikės, kurie dirba kad užsidėtų pliusiuką. Liūdna.
  Vis tik turėtų būti amžiaus cenzas norint vadovauti.

 47. Tam, kuris rašo socialdemokratams parašė:

  Jeigu kalbi apie agitacinius pažeidimus, tai atvažiuok į Tirkšlius ir Rimkienę nuo tvoros nukabink. Ji irgi tebekaba… Visų pirma savo kiemą išsišluok, tada į kitą žvalgykis.

 48. komentatoriusui parašė:

  mink tu n…….xui de…….ile

 49. Komentatorius parašė:

  Demokratijos šventė Mažeikiuose, arba kodėl nuobodu kaip Mažeikiuose?
  Mažeikiai niekuo neišsiskiria iš kitų miestų, ypač savo politinėmis pažiūromis. Miestą jau senokai valdo raudonieji, susirinkę visas įmanomas vietas už tarybos ribų (paskutiniu metu kažkaip neina su mokyklų ir darželių vadovais, vis neatsiranda kas ten galėtų dirbti), o rinkimuose į merus, daugiau balsų susilaukia tas, kuris su lazdele dar geba pereiti gatvę, o valgant – šaukštą pats jau nebepakelia.
  Malonu priminti, kad šiame mieste, per užpraėjusius Seimo rinkimus, buvo išrinktas Burokevičiaus subinlaižys Stanislovas Giedraitis. Jis komunistų partijos centro komiteto sekretorius, Lietuvai siekiant nepriklausomybės perbėgęs į kolaboranto M.Burokevičiaus partiją ir tapęs viena aukštesnių figūrų. Visa tai vyko 2008 metais, kuomet Lietuva buvo jau daug metų nepriklausoma.
  Mažeikių taryboje sėdi 26 dėdės ir tetos.
  Per 2015 metų rinkimus, socdemai pasiėmė didžiąją daugumą ir gavo 11 taburečių, konservai pasiėmė 4, mirusio Pakso partijos – 3, žalieji, komitetas “Kitaip”, liberalai ir tikintys Viktoro meile – po 2 vietas. Meru tapo A. tenys, socdemai krykštavo ir šaudė šampanus pamatę, kad turi 52%.
  Šie metai bebrams buvo ne tokie sėkmingo ir gavo tik 7 vietas, konservai pasiėmė 6 (šiame mieste konservai užsitraukė amžiną nemolonę po Mažeikių naftos pardavimo reikalų Wiliamsui, todėl reikės dar daug laiko, kol tai pasikeis), vis dar gyva paksistų chebra taip pat pasiėmė 6 vietas, žalieji 5, dar komitetui liko 2 vietos.
  
Čia buvo partijos ir skaičiai, kurie ne tokie įdomūs. Smagiausias faktas – mero rinkimų antroji vieta, ji nepajudinamai priklauso konservams ir jų kandidatei – Linai Rimkienei. Tiesioginiai mero rinkimai vyksta antrą kartą, pirmą kartą ji gavo vienus vartus nuo raudonųjų 52% / ~15%, per šiuos rinkimus viskas ėjo labai panašiai ir paskutinės apylinkės parodė, kad pirmoje vietoje širdžių prezidento partijos atstovas Vidmantas Macevičius, su 27.68%, o antroje vietoje – Lina Rimkienė su 26.47%. PIrmą ir antrą vietą skyrė 238 balsai. Trečioje liko dabartinis meras su 25,41%.
  Trumpas priminimas: Mažeikiai vis dar gyvena tikėjimu, kuris gimė kokiais 2010 metais, kad mieste bus pastatyta sporto arena ir krepšinio komanda turės tinkamą salę. Mažeikiai ilgą laiką žaidė NKL, trumpam buvo patekę į LKL, bet jau kelis sezonos sukasi NKL ir neatrodo, kad jiems ten sektųsi. Rungtynės vyksta varganoje progimnazijos sporto salėje.
  Dar buvo kalbos, kad Mažeikiuose atsiras medienos klasteris, kuris sukurs neįsivaizduojamus dydžius naujų darbo vietų, visi bus laimingi. Bebrai vaikščios atkišę pilvus ir sakys, kaip Mažeikiai atsigauna, kokia sėkmė, kad mes esame valdžioje, duokite dar daugiau mums balsų ir čia atsiras Silicio slėnis.
  Realybėje klasteris nukeliavo į kaimyninį Akmenės rajoną, o naujas meras bus nebe raudonasis, vadinasi, sporto arenos klausimas galės būti nukeltas dar bent 4 metams į ateitį, kuomet net koks birštonas turės areną, kurioje telpa daugiau žmonių, nei yra mieste gyventojų.
  Tai kodėl nuobodu kaip Mažeikiuose?

  Nes fcking daug metų jame nėra konkrečios krypties, kuria miestas eitų ir būtų vystomas. Nėra. Pilvūzai arbūzai sėdi tose pačiose pribezdėtose kėdėse, viršūnėlė sako, kad nieko nedarom ir nieko nebus, o apačios atkartoja ir džiaugiasi, kad turi darbo vietą. Viskas kažkada bus padaryta, bet tas kažkada neateina jau daug metų. ES pinigai susirinkti ir sudėta į trinkeles, visi miestai tą padarė, bet kas iš to?
  Rimkienė antrame ture vėl bus antra, nes raudonųjų balsai tikrai keliaus širdžių prezidento partijos atstovui, žalieji už konservus irgi nenorės balsuoti, todėl laukia dar 4 metai “pagyvenim, pamatysim”, o ne “imam ir pabandom padaryti”.
  Aš bandau suprasti, kaip žmogus turi nekęsti savo miesto, kad balsuotų už partiją, kuri jau seniai mirusi? Negi morgo dvokas yra mielas? Į Seimą nuo Mažeikių, jau antrą kadenciją, iškeliavo atstovas iš mirusios partijos, meras bus iš ten pat.
  Būsimam merui – 63 metai, pensija. Aš tokius automatiškai nurašau. Labai retai komanda gali gelbėti, jei vadovas yra pagyvenęs ir jaunystės nerasta. Abejoju, ar komanda bus tokia ambicinga, kad vadovui reikės dėti visas pastangas ją stabdant nuo idėjų. Kažkodėl tikiu, kad bus taip, kaip buvo iki šiol – nešiojam, siuntinėjam popieriukus iš kabineto į kabinetą, pasidarom, prasukam kokį reikalą ir viskas gerai, nieko kito nedarom, nes per daug pastangų reiks įdėti. Juo labiau, kad gręsia koalicija su raudonaisiais (būsimasis meras deklaravęs interesus šilumos tinkluose, o jų vadovo postas jau seniai užrašytas raudoniesiems, Jurkus jau senokai neužleidžia vadovo kėdės), vadinasi nieko naujo, tie patys dėdės, to pačios tetos.
  Ar kažkas pasikeistų, jei mere taptų Lina Rimkienė?
  Nemanau. Taryboje niekas nenorės eiti su konservais į vieną koaliciją, perbėgėlių nebus, nes čia per daug raudonųjų ir jų žmonių įvairiuose postuose, todėl būtų nuolatinis karas tarp merės ir tarybos.
  Nors Rimkienė surinko bene dvigubai daugiau balsų nei per praėjusius rinkimus (2615 balsai 2015 metais ir 5166 šiais), vis tiek tai yra per mažai, kad užtektų ir ledai pajudėtų.
  Konservai buvo vienitelė formali opozicija taryboje, tačiau kitų taburečių per daug, kad jų skaičius turėtų svorį. Panašiai kaip dabar Seime, konservai yra opozicijoje, bet ji tik formali, tvirtos opozicijos, kuri žavėtų – nėra.

  Pasikartosiu, Mažeikių laukia dar 4 metai nuobodybės. Su tuo ir galime pasveikinti.

 50. B. parašė:

  “Soceldemokratui”. Ar tu dar ne palatoj? Pavalgei vakarienę, išgėrei vaistus – marš į palatą. Gulk į lovą, užmerk akis ir gali artėt su Rusija.

 51. Valio parašė:

  p. Rimkienė vėl priėjo prie politikės karjeros pabaigos. Kažkada sėkmingai nulipusi nuo stulpo, bet nepatekusi į Seimą liko bes sūrio… Puikiai čiulba, bet yra gudri kaip lapė – šį kartą gražbyliavimas ir bolševikinis purvas atsirūgo jai pačiai. Antrajame ture “rimkiukai” galit net nesivarginti – kas nebalsavo už jus, savo balsą atiduos Macevičiui. Taip jam ir reikia.

 52. p.Teniui su socdemams parašė:

  Ant istatymu visiskai nusispjauti. Agitacija ir visa politine reklama turejo buti nukabinta pries rinkimus likus jei neklystu 48 val. Iki rinkimu pradzios. Siandien (03 04 d.), o p. Tenio atvaizdas su visu socdemu – kadidatu i tarybos narius sarasu tebekabo Zemautijos g. Ties pc. Maksima, o dar vienas didziulis plakatas su p. Tenio , kaip kandidato i merus, prie pc. Iki, netoli Mazeikiu pienines. Kur p. Rimkiene ziuri, juk tai akivaizdus pazeidimai, o ji juk yra teisininke, todel privalo kovoti su tokiais pazeidimais.

 53. Skaitytoja parašė:

  Mažeikiuose vis dar nieko naujo nuo pirmųjų rinkimų. Jau tada pasiskyrė-pasidalijo kėdes ir lyg šiol jų nepaleidžia. Vienas kitam šildo kėdę. Va ir pamėginkit jas atšaldyti ar iš viso atimti …
  Gyventojai, jei sako, kad nesidomi politika, žiauriai klysta. Nesidomi, vadinasi, leidi jiems tukti ir mulkinti…

 54. Soceldemokratas parašė:

  I ka ta blogeo feja Rimkene galvoje kad jau laimejo? Kai gerbemas Tenis nelaimejo, mums Mazeiku soceldemokratams ilgeu uztrugs suartet su didzeje Rusije bet mes viska atidosim kat tik Rimkene nelaimetu. Nes kek dauk protyngu ir isilavinusu Mazeiku zmonu palaike gerbema Teny. Dabar visi nors ir be didelo noro bet palaikis Macevicu nes nedok tu deve Rinkene laimes tada nekas musu kemu neasfaltos kaip zadejo gerbemas Tenis ir darbo zmogus kentes ir nebebus darbu nes lasbergis kolukus sugrove.

 55. tam V parašė:

  Tik jau neaiškinkit nesąmonių. Atsijunginėjau kaip tik prieš teismus ir jokio reikalavimo apie dujų vamzdžio iškėlimą nebuvo. Susimokėjau mokestį, atvažiavo, virtuvėje nupjovė vamzdį bei jį užsandarino. Viskas.

 56. V ir v pritarianciam parašė:

  Atsijungti nuo dujų buvo galima, bet prieš teismus saurida reikalavo ne tik mokestį susimoketi, bet ir dujų vamzdi iškelti į laiptine, tai įsivaizduokite, kaip paprasta ir pigu tai buvo padaryti, to meto valdžiai buvo nusispjauti į žmonių skundus.

 57. X parašė:

  Silpni socdemu nervai,kaip sunku pralaimeti ir baime didziule,matyt yra stipriai prisidirbe.Atrodo gerbiami zmones,bet pagiezos pilnos kelnes

 58. pritariu v parašė:

  Atsijungti nuo dujų tinklo buvo galima visada, tik reikėjo sumokėti “atsijungimo” mokestį. Jei gerai atsimenu, tas mokestis buvo apie 60 litų. Ir atjungti atvažiavo tą pačią dieną. Net nustebau, kad taip greitai. Paskui prasidėjo ažiotažas ir susidarė eilė. O čia kaip Pilypas iš kanapių ir viena savęs reklamavimu labai suinteresuota ponia :-)

 59. ja ja parašė:

  kryžius su chebra veltui prisiėdė jau J.G.pradinėj mokykloja šitiek metų,,,

 60. v parašė:

  Visada buvo galima atsijungti nuo dujų tinklo, tik reikėjo pirma susimokėti už suvartotas dujas ir palaukti kol atvyks specialistas ir atjungs dujų tiekimą .Kilus ažiotažui dėl dujų kainos padidėjimo, daug asmenų vienu metu panoro atsijungti nuo dujų tiekimo , tačiau tam skirti asmenys nespėjo greitu laiku tenkinti visų pageidaujančių norus ir gavosi nesusipratimai ,kuriais pasinaudojo kai kurie asmenys

 61. Nemeluokit parašė:

  Del teiseto duju sutarties nutraukimo pagalbos sulaukeme is p.Linos,byla per tris metus laimeta mazeikieciu naudai ,valdzia jokios pagalbos savo rinkejams nesuteike.Denge verslo reikalus..Dabar visi norintys gali laisvai atsijungti.

 62. to na parašė:

  Prieš tai, kai Kaktys pasirašė ant minimo sandorio , Macevičius tyliai paliko Mažeikių naftos gamyklos generalinio direktoriaus postą . Toks menkysta labai gerai tiktų užimti Mažeikių mero kėdę- jis visada liktų nekaltas, jei kas iš jo pavaldinių padėtų parašą ant nešvaraus sandorio arba, matydamas galimai nusikalstamą veiką, jis tylėtų. Valdininkai, balsuokite už jį, jis geriausiai patenkins Jūsų lūkesčius . Nenuvils Jūsų ir Rimkienė, tik jos kadencija gali baigtis anksčiau laiko Panevėžio moterų kalėjime ,nes būdama teisininke,Trečio univirsiteto dėstytoja, ji jau kelis kartus pažeidė rinkimų įstatymą .

 63. p>s> parašė:

  Rimkienei laikas keisti savo elgesį, žeminti kitus. Susirasti normalų darbą, kad mažiau sėdėtų socialiniuose tinkluose, ir nebūti vyrai išlaikoma. Nėr nė vienų šventų, bet kitus labai jau per daug mato.

 64. Tadui parašė:

  Ir savo nepamatuotais pažadais įklampino žmones į didžiules skolas, kurias dabar teismai priteisia nokėti. O ponia apsimeta nieko nežinanti.

 65. Tadas parašė:

  Oi kaip greitai pamiršot kas jums padėjo susitvarkyti su Rancu iš Sauridos . Kas mynė teismų duris? Tikrai ne Macevičius ir ne Tenys

 66. Partorgui parašė:

  Nu gal užteks apie tą klasterį, juk viena iš sąlygų buvo rajono bedarbystė. tad pasidžiaukim, kad pas mus nėra tokios bedarbystės, o reikalingų darbuotojų dažniausiai Mažeikiuos ir taip sunku rasti. Ir dar, ką darys tokios partorgės kaip angelės? O ten kur cepelinais rėmė, ar būsimoji valdžia ir koncervatoriai ir toliau puotaus, ar tik kol bedarbiais esti? Rėkėm, kad savivaldybėje vien giminės, o patys šeimom ropom į partiją.. mano nuomone, žmonių trumpa atminis. žema, kai tave žemina, o tu visvien ponui į ranką bučiuoji tikėdamasis, kad ponas tau kažkokias pareigas duos, o jei neduos, nes vidutinybės reikalingos tik dėl skaičiaus… o tada ir prasidės… Šitaip nekenčiant žmonių, ko eit į politiką, nebent nubaust. o gal tikimasi to lovio.. gal, nes, kaip pasirodo, patirties jau turima…

 67. To vatui parašė:

  Prasidėtų skundai ,intrigos chaosas. Ar to reikia Mažeikiams.

 68. vatas parašė:

  Geriausia butu be socdemu,mere rimkiene o toliau kaip susitartu

 69. Jo parašė:

  Nuliude,bet ne visai.Pildosi socdemu strategijos gelbejimosi planas nr.2 Mazeikieciu pagalba gali pasitvirtinti labai nevykusi lygybe -Jurkus=Tenys= Cepys=Kryzius=Macevicius- draugu ratas..

 70. Jonis parašė:

  Eisiu nupirksiu vaideliui kastuva , gales juo eit kast apkasu nes vel zviegs kad ruskiai puola kai konservai eilini karta prapils ,nes ziurint pagal visa Lietuva tai konservai prie uodegos, kur siaip jiems ir vieta , uzuojauta vaideli ,nelaimejo mat konservai nors tu taip garsiai zviegei

 71. Jonas parašė:

  Matyt Rimkienės karma tokia,kad aukščiau kaip antros prizinės vietos laimėti nepavyks.Laikas atsistatydinti ir pradėti dirbti kasdieninius žemiškus darbelius,nepamirštant mokėti valstybei mokesčius tuomi išsklaidant išlaikytinės aureolę.

 72. m parašė:

  Vidmis laimies

 73. parašysiu savo nuomonę parašė:

  Kadangi Mažeikiuose nebuvo tinkamo kandidato į merus,todėl sugadinau balsavimo biuletenį. Tą patį padarysiu ir antrame ture. Niekada nepatikėčiau, kad kandidatė į merus ir ne pirmą kartą taip rodytų pavyzdį mokesčių mokėjimuose,šeimos deklaruotose pajamose.Ir ji kalba apie biudžeto išlaidas? Tai-blogis. Gėris ,kad Tenys nepateko į antrą turą. Gal bičiuliai ateityje bus solidesni.„Tvarka ir teisingumas“neeilinio partijos nario, dabartinio administracijos direktoriaus pavaduotojo Šiurio neseniai prašėme spręsti problemą jo pavaldume.Gavę atsakymą nusprendėme niekada nebalsuoti už tokius ,,valstybės tarnautojus-politikus”.Sėkmės Mažeikiams.

 74. Jonas parašė:

  Mažeikiuose nieko naujo. Antram ture laimės tvarkietis, ir sudarys frakciją su socdemais. Ir toliau vadovaus socdemai. Pasiruoškit trečiai Tenio kadencijai, jei balsuot žadat už Macevičių.

 75. Shiusha to prognozė parašė:

  Jusu prognoze yra liudna

 76. vatas parašė:

  prognozei,ir toliau miestas merdetu.kiek gali tvarkieciai sedeti po padu socdemam

 77. prognozė parašė:

  tokia:Tarybos poziciją sudarys socialdemokratai ir tvarkiečiai.Meras bus V.Macevičius, vicemerai-A.Tenys,S.Bernotienė. Administracijos direktorius-J.Jurkus,jo pavaduotojai B.Kryžius,S.Šiurys.Patarėjai -mero parinkti.
  Mere tapus L.Rimkienei prognozė būtų liūdna.

 78. Bugis parašė:

  Tai Rimkienės daina sudainuota, net ir laimėjus mero rinkimus su savo tarybos narių mažuma, galėtų tik parke varnas skaičiuoti. Kad laimės rinkimus Macevičius nėra jokių abejonių. Ir laimės labai dideliu skirtumu.
  O tai poniutei po rinkimų reiktų atsistatydinti iš partijos lyderio pareigų, nes jos vadovaujami Mažeikių konservatoriai tikrai niekada nieko nelaimės.

 79. na parašė:

  koks jis naujokas, mažeikiškis ,o be to dirbo Naftos įmonėje,bet kai pardavė naftą jis paliko,nes nenorėjo pasirašyti ant nešvaraus sandorio,o tai padarė KAKTYS ,ir kodėl mažeikiškiai dar už kaktį balsuoja

 80. Jazminui parašė:

  Jūsų žiniai, tvarkos ir teisingumo pirmininkas berods yra R. Žemaitaitis? Pakso seniai nebėra.

 81. Jazminas parašė:

  Ką jūs sau galvojat mažeikiškiai, rinkdami žmogų iš tokios partijos Tvarka ir teisingumas? Prijautimas Paksui grįžo į šį rajoną? Kosmonautai. Tik už Liną. Už nematytus žmones tikrai nežadu balsuoti.

 82. Sėkmės parašė:

  Sėkmės Vidmantui Macevičiui. Pasiruoškite. Gali būti sunku. Purvo bus daug. Nepasiduokite, mes tikrai Jumis tikime, ir savo balsą, palaikydami Jus, atiduosime už Jus…..

 83. Kiek galima parašė:

  Eilinį kartą Mažeikiai išrinks seną, sudžiūvusį krieną į merus. Ir po to verks, ridens ašaras “kodėl šitas nieko neveikia?”, vėl verks kai miegantis meras praganys dar vieną klasterį. Ar jums viskas gerai? Turim du kandidatus, vienam jau seniai laikas į mauzoliejų ir kita, jauna, dar mąstančią šviesia galva moteriškę. Ar taip sunku išsirinkt nesuprantu? Sunku pabandyti perlipti komforto zoną? Tebūnie, kad Rimkienės charakteris nekoks, bet tai gali būti privalumas – gal pagaliau pakels į viešumą kiek per Tenio diktatoriavimą buvo išplauta pinigų, nurašyta projektų. Vis geriau nei tylintis, miegantis meras kaip Macevičius, kurį Mažeikiuose matysim tik per viešas šventes kalbantį į mikrofoną. Aš už šviežią protą. Mažeikiečiai, atsišviežinam.

 84. Rimas parašė:

  Nieko neturiu prieš Macevičių, bet..Jo programoje tvirta šeima. O juk yra palikęs žmoną su dviem dukrom ir vedęs tuometinę meilužę. Tai vienas. Antra, yra šiluminininkas. Jurkus jau yra taryboje. Jie draugai, be to, turi abu interesų šilumos tinkluose, nes abu turi asmeninių akcijų. Kaip žinia, tapęs meru, proteguos šilumos tinklus, nes- norės dividentų savivaldybei (šilumos tinklai 99,9 proc. akcijų priklauso savivaldybei, plius norės tiek Jurkus, tiek Macevičius dividendų ir iš savo nuosavų akcijų. Tandemas gausis. Mieli, gerbiami mažeikiečiai tik prašau neverkit paskui, kad brangiai mokate už apšildymą. OK?

 85. Polcherija parašė:

  Mažeikiečiai balsuokit ne už partiją,o už darbštų,protingą,sąžiningą,siekianti naujovių žinomą žmogų,koks yra V.Macevičius.Džiaugiuosi,kad Mažeikiose tikrai dar yra mąstančių žmonių.

 86. Teniui ate parašė:

  Balsuojat už Macevičių – balsuojat už socdemus, tvarkiečius, valstiečius. Visa gauja ir vėl kartu. Tik su nauju vadu. Kažkas keisis? Toli gražu. Net Kryžius, ir tas liks, tuoj jubiliejų galės švęst administracijos direktoriaus pareigose. 20+ :)
  Vienintelis variantas pakurt ugnį po bolševikų užpakaliais – Rimkienė. Baisiai nepatinka visiems, bet čia manau pykstama už skaudžią tiesą išsakytą jos. Tiesa nugalėjo Tenį, nugalės ir Macevičių. Laikas pokyčiams!

 87. to Nežinau parašė:

  Macevičius yra protingas, išsilavinęs, padorus žmogus bei puikus administratorius. Visiška priešingybė konkurentei.

 88. Nežinau parašė:

  kas yra Macevičius, bet aš PRIEŠ Rimkienę! :)

 89. Sveikinimai parašė:

  mazeikieciams,net sunku patiketi:))

 90. vatas parašė:

  buves,daugiau nebus

 91. Opa parašė:

  Linai valio!!!Socdemai taryboje tures tik 7 vietas

 92. Vaidas parašė:

  Man siandien svente, Tenys praskrido. Kryziu dar isskraidint, but visai saunu. Turbut net tas vargsiuks is darbo partijos geresnis variantas uz Teni but buves. Nesuprantu tik vieno, ar Tenys savikritika turi ar jis itikejes i padlaiziuku liaupses?

 93. Vatui parašė:

  Tas klerkas, jūsų žiniai, jau yra buvęs meru ir gana neprastu. Linkiu jam sėkmės!

 94. Edgaras parašė:

  Viskas būtų gerai, jeigu ne vienas bet..Jeigu Maciavičius taps meru, kas eis administratoriaus direktoriaus pareigas ? Jeigu ir vėl Bronius Kryžius, tada niekas nesikeis žinokite, jeigu taryboje dauguma bus socialdemokratai :)

 95. vatas parašė:

  o ka tas klerkas gali pasiulit miestui,tegul sedi ten kur sedi

 96. Mazeikietis parašė:

  Uz permainas, svarbiausia kad nebus Tenio.

 97. Mazeikiskis parašė:

  Visiems sotiems cepelinais ir prijauciantiems Rimkienei , per daug gali nedziugauti , arifmetika paprasta , virs 70% zmoniu balsavo pries Rimkiene , tai visi tie balsai bus Maciaviciaus antrajame ture..

 98. vatas parašė:

  tik uz Rimkiene,reikalingos permainos

 99. na parašė:

  nors tiek gerai,kad Tenio nebėra,manau kad jau ir kryžiui galima padėti KRYŽIŲ,jau prisiėdė

 100. lolas parašė:

  Kapėc Rimkienei :)) Nemanau, kad už Tenį balsavusieji jai duos bent balsą.

 101. piktas parašė:

  Mažeikiai pasiliko kryžių ir tuo viskas pasakyta…yra gi amžinų kaip Leninas

 102. linksma parašė:

  Taip, geriausia kai Raudonoji ponia pasidarė meškos paslaugą ir visus socialdemokratus išvadino bolševikais :)) na kokias smegenėles reikia turėti, kad taip nepasverti ką sakai :)

 103. Rinkejas parašė:

  Na linkiu Vidmantui sekmes antrame ture. Nemanau, kad Lina turi vilciu. Visgi truksta vadovavimo patirties. Neuztenka pavaiksciot po kiemus, kad tapt mere. Be to Tenio rinkejai tikrai balsuos uz Maceviciu, nes perdaug pyle purvo Lina ant Tenio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*