Mieste – ženklinimo darbymetis

Akcijos „Apsaugok mane“ ženklai jau puošia gatves. Autoriaus nuotrauka

Prieš rugsėjo 1-ąją keičiasi Mažeikių gatvės – atnaujinamos perėjos, judėjimo kryptis rodančios rodyklės bei dažomi akcijos „Apsaugok mane“ geltoni ženklai.

Akcija – jau šešioliktą kartą

Rugsėjo mėnesį Mažeikių rajono savivaldybė drauge su AB „Lietuvos draudimas“ jau šešioliktą kartą vykdys akciją „Apsaugok mane“, kurios tikslas – pasirūpinti jaunaisiais eismo dalyviais ir apsaugoti juos gatvėse.
Kaip informavo Savivaldybės viešųjų ryšių skyrius, Savivaldybės administracija įsipareigojo dvidešimt pėsčiųjų perėjų prie Mažeikių švietimo ir ugdymo įstaigų pažymėti geltonu akcijos „Apsaugok mane“ ženklu, ir tai jau baigiama padaryti. Tokie ženklai vairuotojams turėtų priminti, kad būtų atidūs ir pamatytų vaikus, dėl vasaros atostogų įspūdžių gausos galbūt primiršusių saugaus elgesio gatvėse taisykles.
Savo ruožtu draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ visą rugsėjo mėnesį draus visus Mažeikių rajono moksleivius nuo nelaimingų atsitikimų eismo įvykiuose. Draudimas galios visose gatvėse, kiekvienas moksleivis bus apdraustas 5000 eurų suma.

Atnaujina ženklinimą

Bendrovė „Mažeikių butų ūkis“ šią savaitę atnaujina ir perėjas, ir gatvėse eismo juostas žyminčias linijas.
„Tokie darbai atliekami du kartus per metus – pavasarį ir prieš naujų mokslo metų pradžią. Praktiškai bus atnaujinamos visos perėjos, jas tikimės atnaujinti iki rugsėjo pirmosios, tuo tarpu kiti darbai kiek užtruks“, – informavo rajono Savivaldybės vietinio ūkio skyriaus vedėjas Alfonsas Žiulpa.
Rugsėjo 1-ajai ruošiasi ir kelininkai – valstybės įmonei „Telšių regiono keliai“ priklausančioje Laižuvos gatvėje taip pat buvo atnaujintas kelio ženklinimas.

One Reply to “Mieste – ženklinimo darbymetis”

  1. apas parašė:

    Per 16 metų nesugebėta patrumpinti “Apsaugok mane” į “Saugok mane”.Tas pranešimas būtų aiškesnis ir atitiktų KET ženklą “STOP”.,kuris galėjo būti “SUSTOK”,bet išmetė priesagą SU ir padarė tarptautinį STOP.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*