Miesto plano pristatymas visuomenei vyko… be visuomenės

Vaivos SOVAITĖS nuotr.

Pirmadienį vyko viešas susirinkimas, skirtas visuomenei supažindinti su Mažeikių miesto teritorijos bendrojo plano koregavimo sprendiniais. Tačiau į jį atėjo vos keturi gyventojai.
Be miesto seniūno, Mažeikių planas nesudomino nei savivaldos vadovų, nei Tarybos narių.
Bendrovės „Atamis“ atstovė, projekto koordinatorė Eleonora Grablevskienė informavo, kad bendrajame plane išnagrinėta Mažeikių miesto administracinė teritorija (1623 ha), urbanizuota jos dalis ir prieigos, o taip pat – teritorijos plėtros tendencijos.
Šiuo metu galioja 2009 metais patvirtintas miesto bendrasis planas.
„Jo koregavimo tikslas – keisti ar naujai integruoti kraštovaizdžio ir gamtinio karkaso sprendinius į Mažeikių miesto teritorijos dalį. Didinti kraštovaizdžio vertę, išsaugoti mieste esančius žaliuosius plotus, kraštovaizdžio arealus ir jų ekologinį potencialą.
Turėjome numatyti kraštovaizdžio savitumo, gamtos, kultūros paveldo išsaugojimą“, – pagrindinius plano koregavimo tikslus paaiškino koordinatorė.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Miesto plano pristatymas visuomenei vyko… be visuomenės”

 1. shiusha parašė:

  Ar miesto plane numatyta centrine miesto erdve?

 2. Cha parašė:

  Ar išvis yra kas dar rupinasi miesto kraštovaizdžiu? Toks vaizdas mieste, atrodo kad net seniūno ar kitų atsakingu uż tvarka ir gerbūvį mieste nėra! Naujoj Baltų aikštėj piktżoles iki keliu suźele-niekam nerupi! Viskas daroma ne su meile ir tai jauciasi ir matosi! O padorodo cia dar sudetingi projektai kuriami!!! Cha cha!!! Kam?! Todel gyventojai ir nusivyle visais kraštovaizdžio projektais!!!

 3. . parašė:

  Ko čia stebėtis dėl atėjusių skaičiaus, kai kvietimas į svarstymą paskelbtas birželio 30 dieną, šeštadienį: http://www.mazeikiai.lt/naujienos/vie%C5%A1as-susirinkimas-visuomenei/

 4. Rimantas parašė:

  Gražiai už ES pinigus sutvarkė kiemuose vaikų žaidimo aikšteles..vaikai žaidžia ..puiku….aplink aikšteles prisodino medelių ir …užmiršo juos…niekas nemato, kad dauguma jų neprigijo..styro it kokie pagaliai į žemę sukišti… tas pats su putino krūmais…žolę pjaudami komunalinio ūkio “specai” sugebėjo nemažai jų sunaikinti..klausiu….kas turi pasirūpinti bent jau medelių nudžiūvusių nupjovimu ir putino krūmelių atsodinimu????jeigu patys gyventojai nupjaus tuos stagarus-dar žiūrėk ir baudą gaus….va taip ponai valdininkai ir gyvenam..pinigus įsisavinam o prižiūrėt sukurtą grožį ir pamiršom….o gaila..gal kas nors iš rajono valdininkų perskaitys šias pastabas ir sutvarkys kas apleista…tikiuosi…nors vilties turiu mažai….Taip atrodo Basanavičiaus 9 namo kiemas

 5. Tomas parašė:

  Reikia truputį pertvarkyti Sodų trikampį, ir turėtume gražią centrinę aikštę. Kam tas neveikiantis fontanas?

 6. Pastebėjimas parašė:

  Daugiabučiuose gyvena krūvos miestelėnų mato kad nyksta augalai nuo sausros,bet kad atneštų kibirą vandens…kur tau visi išplikę…tipo valdininkai tegu laisto.Nabagai ir tiek.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*