Mokiniams – lemiamos kovos

Abi Pavasario pagrindinės mokyklos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ komandos pateko į finalines varžybas. Nuotrauka iš Mažeikių Pavasario pagrindinės mokyklos archyvo

Lietuvos mokyklų žaidynėse jau prasidėjo lemiamų kovų etapai, kuriuose dalyvauja ir mažeikiškiai moksleiviai.

Prasibrauti į trejetuką nepavyko

Kuršėnuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių štangos spaudimo finalinės varžybos, kuriose dalyvavo 12 pajėgiausių komandų. Tarp beveik šimto moksleivių varžėsi ir aštuoni Mažeikių Gabijos gimnazijos sportininkai, vadovaujami mokytojo Arūno Bernoto.
Komandinėje įskaitoje „gabijiečiai“, surinkę 90 taškų, trimis taškais atsiliko nuo Akmenės gimnazijos atstovų ir liko ketvirti.
Asmeninėse varžybose mažeikiškiai moksleiviai pasidabino medaliais – savo svorio kategorijose  Marija Chritankova ir Jonas Petrauskas iškovojo antrąsias vietas, trečiąsias vietas užėmė Mantas Kryževičius ir Vytas Petrauskas.
Tik per žingsnelį nuo prizininkų liko Roberta Narmontaitė ir Mantas Kaiminskas, užėmę ketvirtąsias vietas, aštuntąsias vietas pelnė Vilius Šeputa ir Tadas Kvasys.

Laukia finalai

Savaitgalį Mažeikiuose kelialapius į Lietuvos mokyklų žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ finalines varžybas iškovojo abi Pavasario pagrindinės mokyklos moksleivių komandos.
Tarpzoninėse varžybose jaunesniųjų moksleivių (2006 metų ir jaunesnių) grupėje mažeikiškiai iš devynių estafečių nugalėjo šešiose, trijose užėmė antrąsias vietas. Surinkę 12 taškų jie trimis taškais aplenkė Kaltinėnų moksleivius ir užėmė pirmąją vietą.
Vyresniųjų (2004 metų ir jaunesnių) grupėje Pavasario pagrindinės mokyklos komanda laimėjo septynias estafetes, dviejose liko antra. Aplenkę Šilalės Dariaus ir Girėno gimnazijos komandą mažeikiškiai taip pat pateko į finalines varžybas.
„Šį savaitgalį Panevėžyje vyks varžybų finalai, kur jaunesniųjų sportininkų grupėje mūsų komandai teks varžytis su Rokiškio, Kėdainių ir Marijampolės rajonų mokyklų komandomis, o vyresniesiems – su bendraamžiais iš Radviliškio, Kėdainių ir Panevėžio rajonų mokyklų.
Prognozuoti sunku, vaikai šią savaitę dar surengs tris treniruotes ir vyks kovoti dėl apdovanojimų“, – sakė mokyklos direktorius Stanislovas Jakučinskas.