- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

***DAR PAPILDYTA*** Naftos gamykloje – sprogimas, žuvo du žmonės

Šiuo metu įvykio vietoje dirba rajono Policijos komisariato operatyvinė grupė. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Akcinėje bendrovėje „ORLEN Lietuva“ penktadienio popietę nugriaudėjo sprogimas, kurio pasekmės tragiškos – žuvo du darbininkai.

Vietoje dirba pareigūnai

Kaip informavo rajono Policijos komisariatas, penkios minutės po tryliktos valandos buvo gautas pranešimas, kad gamyklos teritorijoje įvyko sprogimas.
Pirminiais duomenimis, sprogo talpykla su cheminėmis medžiagomis. Nelaimės aukomis tapo du penktąją dešimtį pradėję darbininkai.
Šiuo metu įvykio vietoje dirba rajono Policijos komisariato operatyvinė grupė.

Žuvo „Paslaugos tau“ darbuotojai

Bendrovės „ORLEN Lietuva“ Komunikacijos skyriaus viršininkas Audrius Stasiulaitis „Santarvę“ informavo, kad nelaimingas atsitikimas įvyko mazuto giluminio perdirbimo (KT) komplekse sprogus kilnojamajai vakuuminei talpyklai.
Nelaimė įvyko į katalizinio krekingo įrenginį kraunant katalizatorių.
Abu žuvusieji buvo antrinės „ORLEN Lietuva“ bendrovės „Paslaugos tau“ darbuotojai. Šios bendrovės direktorė Dalia Poliakaitė po nelaimės „Santarvei“ sakė, darbuotojai vykdė katalizatoriaus pervežimo darbus.
Tuo tarpu „Paslaugos tau“ interneto svetainėje skelbiama, kad įmonė teikia vidaus patalpų valymo bei lauko teritorijos priežiūros paslaugas – atlieka takų valymo, gėlynų, žolės priežiūros ir panašius darbus.

Šeimos liko be maitintojų

Po sprogimo apie nelaimę pranešta žuvusiųjų artimiesiems, bendrovė skelbia, kad jiems bus pasiūlyta psichologų pagalba bei parama.
D. Poliakaitė „Santarvę“ informavo, kad abu vyriškiai bendrovėje „Paslaugos tau“ dirbo nuo pat jos  įkūrimo – apie trejus metus.
Vienas iš žuvusiųjų – penkiasdešimt antrus metus einantis Ventos miestelio (Akmenės rajonas) gyventojas. Du pilnamečius sūnus užauginęs vyriškis mėgo medžioklę.
„Tai buvo puikiai bendraujantis, humoro nestokojantis žmogus. Likimas lėmė, kad į penktadienį planuotą metinį-ataskaitinį Ventos medžiotojų būrelio susirinkimą nebeatvyko…“ – „Santarvei“ sakė žuvusiojo bendraminčiai.
Trejais metais jaunesnio kolegos iš Žemalės šeimoje be tėvo taip pat liko du vaikai. Abu sūnūs tebesimoko rajono mokyklose.
Artimieji žuvusįjį apibūdino kaip ramų šeimos žmogų, kuris ypač stengėsi dėl savo atžalų.

Jei turite daugiau informacijos ar nuotraukų šia tema, kviečiame pasidalinti el. paštu naujiena@santarve.lt arba tiesiog portalo viršuje paspausti mygtuką „Atsiųsti naujieną“.

Pastaruoju metu Mažeikius sukrėtė darbininkų žūtys darbo metu. Kaip manote, dėl kokių priežasčių įvyksta tokios nelaimės?