Naujo prekybos objekto pristatyme – pastabos ir pretenzijos

Nuotrauka iš Mažeikių savivaldybės administracijos tinklalapio

Mažeikių rajono savivaldybėje vyko naujo prekybos paskirties pastato, kuris turėtų iškilti Laižuvos g. 4, statybos projektinių siūlymų pristatymas.
Jo metu nemažai pastabų ir pretenzijų išsakė šalia numatomo statyti pastato gyvenantieji mažeikiškiai. Kai kurie iš jų ketina kreiptis į teisėsaugą dėl galimai netinkamai priskirto žemės sklypo numatomam prekybos objektui. Jie įsitikinę, kad neteisinga, jog naujajam statiniui priskirta didžioji dalis kiemo, o šalia esančio daugiabučio gyventojai nebeturi vietos ne tik automobiliams, bet ir buitinių atliekų konteineriams pastatyti.
Naujo prekybos paskirties pastato projektuotojai pažadėjo atsižvelgti į kai kurias vietinių gyventojų pastabas. Tačiau akcentavo, kad klausimus dėl žemės sklypo suformavimo jie turi išsiaiškinti patys su Mažeikių rajono savivaldybe.

 

5 Atsakymai į “Naujo prekybos objekto pristatyme – pastabos ir pretenzijos”

 1. Mažeikietis parašė:

  Dėl skonio nesiginčijama, bet man tas projektas atrodo šlykščiai…

 2. Algimantas parašė:

  Geras prisiminimas-buvusi silkiu krautuve,vienintele Mazeikiuose.Ir silke buvo gera-riebi,didele is backos.Eileje irgi reikedavo pastoveti,geri prisiminimai.

 3. Jonas parašė:

  jei jau ruošiamasi statyti tokį pastatą, tai pirmiausia reikia renovuoti tą šiurpę šalia jo – tas nušiuręs pabaisa tikrai nepuošia miesto centro. Kažin ką apie jį galvoja kasdien per langus jį matantys savivaldybės darbuotojai?

 4. fuj parašė:

  Trydos spalva

 5. žinantis parašė:

  O pro kur naujieji verslininkai pateks į kiemą? Įvažiavimas yra tik gyventojams jų sklype. Įvažiavimą į savo kiemą turėjo susiformuot vietoj griūvančių pastogių savo žemėje, o dabar vietoj tų pastogių pastatą suprojektavo. O važinėt turbūt ruošiasi gyvenamo namo sklypo sąskaita? Kokiu pagrindu?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*