Naujos statybos vis dar kaitina aistras

Prekybos centro statytojai įsipareigojo savo lėšomis suprojektuoti ir įrengti Ukrinų gatvės atkarpą Skuodo gatvės link. Vido STANKAUS nuotr.

Visuomenei pristatyti Ukrinų gatvės dalies statybos projektiniai pasiūlymai ir pats jų pristatymas sukėlė į susirinkimą atvykusių mažeikiškių nepasitenkinimą. Jie pasigedo išsamesnės informacijos – atsakymų į klausimus: kas ir kaip bus daroma.
Mažeikiškius nustebino ir pristatymo forma – visiems susirinkimo dalyviams teko dalytis vienu brėžiniu, nebuvo parengta projekto vizualizacija. Savivaldybės administracijos specialistai teigė: kaip pristatyti projektinius pasiūlymus, nusprendžia patys projektuotojai, tuo labiau kad šis projektas dar bus analizuojamas.
„Santarvė“ išsiaiškino, kad antradienį vykęs viešas projektinių pasiūlymų svarstymas gali būti vienintelis.

Ukrinų gatvės dalį (nuo Skuodo gatvės iki Varduvos gatvės) numatyta tiesti šalia naujai statomo prekybos centro Skuodo gatvėje.
Mažeikiškiai, gyvenantys šių statybų kaimynystėje, viešo projektinių pasiūlymų svarstymo metu domėjosi, kas jų laukia, jei bus pastatyta nauja gatvė.
Juos domino, koks šia atkarpa bus leidžiamas eismas, ar galės naująja gatve važiuoti sunkiasvoris transportas. Į daugelį pateiktų klausimų taip ir liko neatsakyta.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

9 Atsakymai į “Naujos statybos vis dar kaitina aistras”

 1. apsileidėliai savivaldybėje parašė:

  per tiek metų nesutvarko dokumentus dėl nuosavybės priskyrimo daugiabučių gyventojams.Visos problemos išsispręstų. O dabar tinginiai dėkite minusus, vietoj to ,kad bent akmenukus į dideles duobes įpiltumėte.

 2. kas parašė:

  yra valdiška tą turi valdžia iir tvarkyti

 3. parašė:

  Ginti kodėl aš turiu mokėti už valdišką žemės tvarkima ga tu kartais nenusišnekėk

 4. Gintas parašė:

  daugiabuciu kiemus gyventojai patys gali issiatsfaltuoti, juk privaciu namu gyventojai valdzios nepraso ju kiemu asfaltavimui , dabar net prisideda prie miesto gatviu asfaltavimo, o cia nori gauti viska veltui.

 5. Vytautas parašė:

  Tik neleiskim ka nors keist:tukdysim,protestuosim,nederinsim,balsuosim,teismams paduosim!Tokia musu lietuviska natura.Bukim bananu respublika!

 6. teisybės nebuvo ir nebus parašė:

  paradoksalu, tačiau taip jau yra.. daugiabučių kiemų naudotojai, šaukia ant savivaldybės kad netvarko kiemų.. gatvės duobėtos ir apleistos.. Oficialiai yra tokia gatvė kaip Ukrinų g. Tik ar ją galima vadinti gatve? Kai atsirado investuotojai, kurie nori prisidėti prie miesto infrastruktūros gerinimo, atsirado labai jau daug klausimų.. ir vizualizacijų, ir reikalavimų ir t.t. Nėra asfalto- blogai!!! Yra asfaltas – blogai..

 7. Panelė Rožė parašė:

  Problema ne pats projektas. Problema – kad viešas svarstymas tėra kaliausės iškamša, kai nė nesirengia kažko pristatyti, o juolabiau keisti, o kiti net netiki kad kažką įmanoma pakeisti ir net neįdomu

 8. As parašė:

  Labai reika ten gatves

 9. NUOMONĖ parašė:

  Svarstymas baigsis tuo,kad tos gatvės nebus visai,nes ją savais pinigais ir savo noru ruošėsi statyti parduotuvės savininkai,kadangi gyventojai nepatenkinti jos ir nereikia,lygiagrečiai nebereikia ir žiedinės sankryžos,kuri buvo projektuojama dėl Ukrinų gatvelės.Po metų kitų tie patys gyventojai atkulniuos į savivaldybę prašyti asfalto,o jis kaip žinia brangesnis už parketą….ir niekas jos netvarkys dėl mažo transporto intensyvumo.Mąsto žmogeliai ne tuo pusrutuliu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*