Neabejingi mažeikiškiai girtą vairuotoją lydėjo iki namų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Keliu važiuojantį girtą vairuotoją pastebėję rajono gyventojai apie tai pranešė policijai ir automobilį sekė iki pat namų.

Teigė miegojęs prie vairo

Trečiadienį apie pusę keturių vakaro policijos budėtojui buvo pranešta, kad kelyje Mažeikiai–Kuršėnai nuo Palnosų automobiliu „Mazda 626” važiuoja galimai neblaivus vairuotojas.
Automobilį pastebėję žmonės policijai teigė, kad mašina vinguriuoja po kelią, atsitrenkia į šaligatvio bortelius…
Po kurio laiko mašina pasuko į Pakalupio gyvenvietę ir įvažiavusi į kiemą sustojo. Atvykęs policijos ekipažas rado automobilį veikiančiu varikliu bei prie vairo sėdintį vyriškį.
Pagal duomenų bazes pareigūnai nustatė, kad automobilis jau išregistruotas, be valstybinės techninės apžiūros, nedraustas privalomuoju draudimu.
Jo vairuotojui, 55-erių metų A. P., kuris vairuotojo pažymėjimo nėra įgijęs, bet prieš trejus metus jau baustas už tai, kad vairavo neblaivus, nustatytas 2,45 promilės girtumas.
Vyriškis paaiškinime teigė: „Aš miegojau automobilyje ir jo nevairavau“.

Atliko pilietinę pareigą

Šio įvykio liudytojas „Santarvei“ taip nupasakojo situaciją kelyje: „Važiavau iš Šiaulių ir prie Palnosų, aplenkęs vieną automobilį, veidrodėlyje pamačiau, kad jis blaškosi po visą kelią, kelia avarines situacijas, kelis kartus vos nenuvažiavo nuo kelio. Prisimindamas apie įvykį Kaune, iš karto paskambinau į Bendrąjį pagalbos centrą. Man buvo lengviau – tik pasakiau: „Greičiau sujunkite su policija, nes bus nelaimė“ ir buvau sujungtas su Mažeikių policijos komisariato budėtoju. Policijos ekipažas ilgai neužtruko, atvažiavo. Na, o aš sekiau tą mašiną, kol ji įvažiavo į kiemą“.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Neabejingi mažeikiškiai girtą vairuotoją lydėjo iki namų”

  1. fanas parašė:

    Kodel viesinami tik tokie atvejai? Pernai vasara su draugais nakti pastebejom vinguruojanti automobili Ventos g. pradejome sekti, ivaziavo i priepriesine eismo juosta Zemaitijos g. tada ivaziavo i IKI aikstele vos nekliude lempos, paskambinome i policija, susisiekeme, paaiskinome situacija, sake atvaziuos, sekeme automobili iki Gamyklos g. galvojome kaip tik, bus suciuptas prie policijos, paleido savo komini drauga prie masinu aiksteles, kur parduodamos masinos ir tese savo kelione vingiais. Nusekeme iki s/b Obuoliukas, taciau policijos iki kol ten buvome nuvaziave nebuvo matyti buvo praejusios apie 15min nuo iskvietimo. nusekeme iki jo kiemo, paaiskinome ka jis daro ir kodel daro taip pasiteiravome, paskambinome i policija, o ji atsake, kad jus palaukite kol mes atvaziuosime, truko kantrybe, zmogus ivaziavo laimingai i savo kiema nieko nesuzalojes, o policijai nusispjaut :)

  2. Pliete iš Pakalupio parašė:

    Ačiū neabejingam vairuotojui! Didelis ačiū! Vienu pijoku mažiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*