Nedrausmingi politikai trikdo komitetų darbus

Laima Nagienė prisipažino, kad sunerimta dėl kvorumo buvo be pagrindo – blogai suskaičiuoti posėdyje dalyvavę jo nariai. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Pirmadienį vykusio Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komiteto posėdžio darbą pusvalandžiui sutrikdė Tarybos narės Daivos Šideikienės netikėtas pasišalinimas. Ne mažiau keistai atrodė kai kurių politikų „iš piršto laužti“ kaltinimai opozicijai – esą ji siekianti sužlugdyti posėdžio darbą, kad nebūtų patvirtinti ir Savivaldybės tarybai svarstyti perduoti itin svarbūs klausimai.
Vos tik prasidėjus Ekonomikos komiteto posėdžiui buvo suskaičiuoti jame dalyvaujantys Tarybos nariai. Iš vienuolikos narių dalyvavo septyni – kvorumas buvo. (Pagal komiteto nuostatus, posėdžiai teisėti, jeigu juose dalyvauja pusė komiteto narių.)
Tačiau netrukus iš posėdžio išėjo Tarybos ir šio komiteto narė Daiva Šideikienė.  Politikė pasišalino niekam nieko nepasakiusi ir nenurodžiusi priežasčių.
Ekonomikos komiteto pirmininkė Laima Nagienė iš karto bandė jai prisiskambinti, bent veltui – D. Šideikienė į skambučius neatsiliepė.
Sumažėjus posėdyje dalyvaujančių Tarybos narių buvo susirūpinta dėl kvorumo. Todėl buvo iškviesta vicemerė Sigutė Bernotienė, kuri taip pat yra Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio  komiteto narė.

Apie politikų kuriamas sąmokslo teorijas dėl tokios situacijos skaitykite „Santarvės“ laikraštyje

2 Atsakymai į “Nedrausmingi politikai trikdo komitetų darbus”

 1. Vieša informacija iš Mažeikių raj. savivaldybės tinklalapio parašė:

  Posėdžio numeris 5
  Posėdžio pavadinimas Ekonomikos komiteto posėdis 2014-05-26
  Posėdžio data 2014-05-26 14:00:00
  Pirmininkas
  Laima Nagienė
  Dalyviai

  Laima Nagienė
  Vilhelmas Džiugelis
  Sigitas Kaktys
  Vytautas Mažeikis
  Darius Seilius
  Jonas Siminkevičius
  Daiva Šideikienė
  Romas Venclovas
  Sigutė Bernotienė
  Posėdžio sekretorius
  Reda Guerrero
  Būklė Baigtas
  Posėdžio klausimai ir balsavimo rezultatai

 2. JEIGU KĄ parašė:

  kATINAS yra toks personažas.Kur noriu ten ir vaikštau,ką noriu tą ir darau.Yra toks multikas.Juolab artinasi pilnatis???

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*