Reklama

Netvarka prie konteinerių – problema be sprendimo?(6)

Paskutiniai komentarai

  • Pilni konteineriai buteliu, popierių ir šiukšlių. Kas tokį grafiką sudarė? po 2 šiukšliadėžes ant 8 daugiabučiu ir tik kartą į savaite išvežti? Kur pinigus dedate ponai. Kur bepasisuksi ten netvarka, o pinigus visi mėgsta.

  • Kodėl bausti ar didinti baudas? Žmonės įvairias atliekas meta ne kur pamiškėje, kelkraštyje, o gražiai sudeda prie konteinerių. Reiktų seniūnijoms laiku išvežti šiukšles ir problemos nebūtų.

  • Tai va būtent, kad tuos baldus, statybines atliekas, nugaišusias vištas ir veža ne vietiniai, o piliečiai iš Užlieknės, Balėnų.

  • kas meta baldus, šaldytuvus prie konteinerių, tai jūs ir metat rašeivos, baldai ne šiukšlės, patys ir išsiveškit, kodėl tylit kai jūsų kaimynai meta šakas, baldus ir kitus stambiagabaritinius prie konteinerių, mes visi už jumis turim mokėti, baikit čia destrukciją skleisti, baudų reikia didelių ir viskas

  • Gėda atsivežti svečią. Aplink konteinerius kalnai stambių šiukšlių. Mokam už šiukšlių išvežimą, bet sąvartynų viduryje miesto nemažėja.

  • Ką čia kaimuose tik, prie daugiabučių užveisti sąvartynai prie konteinerių, seni baldai, pernykštė žolė, seni tualetai visa tai prie namų, jau nieks nenori mums gelbėt, o kaimuose prisisaukt pagalbos manau beviltiška

Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sodininko skiltis, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.