NKL „auksą“ lėmė darbas ir charakteris

Sezoną mažeikiškiams vainikavo Nacionalinės krepšinio lygos nugalėtojų taurė, kuri atsidūrė Olego Koženeco rankose. Valdo Kopūsto nuotr. (Delfi)

„Per mano karjerą tai buvo viena smagiausių komandų, kuri parodė, kad turi charakterį“,  –sekmadienį po griausmingų komandos sutiktuvių Mažeikiuose kalbėjo krepšinio treneris Aloyzas Rudys. „Mažeikiai“ tapo Nacionalinės krepšinio lygos čempionais ir sportiniu principu pateko į Lietuvos krepšinio lygą.
Tačiau norint Mažeikiuose stebėti stipriausių šalies krepšinio komandų kovas, teks spręsti salės problemą.

Po pertraukos – spurtas 

 

Laimėję Nacionalinės krepšinio lygos reguliarųjį sezoną „Mažeikių“ krepšininkai nesustojo – įveikę aštuntfinalio ir ketvirtfinalio barjerus, mažeikiškiai pateko į finalinio ketverto varžybas, kurios savaitgalį vyko Alytuje. 
Pirmosiose rungtynėse mūsų komanda rezultatu 70:67 įveikė Jonavos „Triobet“, o finale, nors po dviejų kėlinių atsiliko nuo aikštės šeimininkų net šešiolikos taškų skirtumu, privertė pasiduoti Alytaus „Dzūkiją“ – 78:65.
Mūsų ekipai net 26 taškus pelnė naudingiausiu finalo ketverto žaidėju pripažintas Rokas Giedraitis, 15 taškų įmetė ekipos kapitonas Osvaldas Mačernis, 14 – Eigirdo Žukausko sąskaitoje.
„Pirmuosius du kėlinius žaidėme „žiauriai“ – nepataikėme, neapsigynėme, viskas krito iš rankų. Nuėjome į rūbinę, treneris, nerinkdamas žodžių, pasakė viską apie mūsų žaidimą ir mus užvedė. Treneris pasakė, kad galime laimėti, mes patikėjome. Tad į aikštę po pertraukos išėjome visiškai kitaip nusiteikę ir parodėme, kad esame komanda“, – po sutiktuvių Mažeikiuose kalbėjo Rokas Giedraitis.
Ši pergalė – ne tik džiugus, ilgai lauktas rezultatas, bet ir rimtas įpareigojimas, kurį įgyvendinti teks rajono valdžiai. 
Varžybų įspūdžiai ir ateities planai – antradienio „Santarvėje“.

8 Atsakymai į “NKL „auksą“ lėmė darbas ir charakteris”

 1. Komentatorius parašė:

  Dar daugiau žodžių į kabutes pavadinime sudėkite, tai iš viso bus auksas kvadratu

 2. geriausias parašė:

  Tau gal panašu, kad aš turėčiau įgalinimus veikti ? :))) Iš mėnulio nukritęs gal, kad šneki tokius vėjus ? Mes renkam savivaldybės tarybą, kad jie mus atstovautų, tai jie ir turi tai daryti. Mūsų miesto interesas šiuo metu, kad komanda, sportiniu principu iškovojusi bilietą į LKL, jame ir žaistų. Jeigu yra interesas, vadinasi, jie turi kryptingai dėl to ir dirbti, nes dar kartą pakartosiu, kad mes, atiduodami savo balsą už vieną ar kitą asmenį, suteikiam jam įgalinimus veikti mūsų miesto interesais.

 3. To geriausias parašė:

  Tai pirmyn,o tai eilinį kartą,kaip Balčiūnas,parašo ir laukia,kol įvykdys jo norą kiti…………tik ne jis.

 4. Geriausias parašė:

  Užteks galvot apie tas milijonines sumas arenos pastatytui ir išlaikymui. Apsižvalgykit, daugelis mažesnių miestų – tiek Prienai, tiek Pasvalys, tiek Jonava su Kėdainiais greitu metu arenas turi arba turės. Ką, jiems pinigų nereikėjo pastatymui ? Faktas, kad reikėjo. Tačiau jų atsirado ir atsirado būtent nuolatinio kryptingo darbo dėka. Kai Mažeikiuose visi mato tik tiek, kiek naudinga jam (auksinis posakis: “visų pirštai į save”), tol nieko ir nevyksta. Gėda tiesiog tokiam miestui neturėti arenos. Tai nėra kažkoks stebuklingas statinys, kurį gali turėt tik didieji miestai. Arena yra privaloma bet kuriam bent jau vidutiniam Lietuvos mastais miestui. Todėl reikia važiuoti, iškelti savo sąlygas Vyriausybėj, Sporto departamentui, LKF ir kitiems, kam būtina, kad prasidėtų realūs darbai, o ne eiliniai nieko nepagrįsti lozungai.

 5. Patenkintas parašė:

  Valio Mažeikių “Mažeikiai”NKL lygos čempionai.Daugeliui skeptikų akivaizdus įrodymas,kad ne arena yra pirmoje vietoje(Palygynimui,kokią europinio lygio areną turi Alytus,kurioje buvo parklupdyti šeimininkai),o treneris ir komandos užsidegimas.Tik Aloyzo Rudžio vedama komanda dėsningai siekė ir pasiekė savo lygos olimpą.Nuoširdžiausia mano padėka treneriui,jo pagalbininkams,komandos žaidėjams ir aišku generaliniam rėmėjui “ORLEN LIETUVA”supratingai administracijai,Mažeikių rajono savivaldybei.Tik su tokiu užsidegimu ir rėmėjų supratingumu galima svajoti apie dar aukštesnį krepšinio lygį Mažeikiuose.Kas liečia naujos arenos temą,tai reikėtų jos,tik neaišku iš kur gauti milijonines pinigų sumas jos statybai ir išlaikymui.

 6. Patenkintas parašė:

  Valio Mažeikių “Mažeikiai”NKL lygos čempionai.Daugeliui skeptikų akivaizdus įrodymas,kad ne arena yra pirmoje vietoje(Palygynimui,kokią europinio lygio areną turi Alytus,kurioje buvo parklupdyti šeimininkai),o treneris ir komandos užsidegimas.Tik Aloyzo Rudžio vedama komanda dėsningai siekė ir pasiekė savo lygos olimpą.Nuoširdžiausia mano padėka treneriui,jo pagalbininkams,komandos žaidėjams ir aišku generaliniam rėmėjui “ORLEN LIETUVA”supratingai administracijai,Mažeikių rajono savivaldybei.Tik su tokiu užsidegimu ir rėmėjų supratingumu galima svajoti apie dar aukštesnį krepšinio lygį Mažeikiuose.Kas liečia naujos arenos temą,tai reikėtų jos,tik neaišku iš kur gauti milijonines pinigų sumas jos statybai ir išlaikymui

 7. su pergale parašė:

  o kaip su sporto arena juk neturim reikia 3000 vietų čia Tenys turės pas Butkevičiu pirmadienį susitikti

 8. petras parašė:

  Varom Mazeikiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*