Nuskendusį žvejį aptiko narai

Paiešką sunkino ta aplinkybė, kad niekas nematė, kada ir kurioje vietoje nemokėjęs plaukti sediškis iškrito iš valties. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Sekmadienį baigėsi beveik savaitę trukusi žmogaus paieškos operacija – jis rastas nuskendęs Sedulos ežere.


Rado sekmadienį 

Apie tai, kad išplaukęs į ežerą dingo 48-erių metų vietos gyventojas R. B., specialiosios tarnybos buvo informuotos trečiadienio vakarą. Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, apieškodami Sedulos ežero pakrantes, kitame ežero krante aptiko tik valtį, kurioje buvo dvi meškerės ir du mobilieji telefonai.
Paiešką sunkino ta aplinkybė, kad niekas nematė, kada ir kurioje vietoje nemokėjęs plaukti sediškis iškrito iš valties.
Telšių priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo valdybos narai ežero vandenis naršė visą praėjusią savaitę ir tik sekmadienį apie pusę dviejų po pietų narai aptiko skenduolio kūną. Kaip informavo policijos pareigūnai, išorinių smurto žymių ant kūno nerasta, tikslią mirties priežastį pasakys ekspertai.


Vyrų likimas nežinomas 

Sekmadienį pradėtas dar vienas ikiteisminis tyrimas dėl rajono gyventojo buvimo vietos nustatymo. 48-erių metų tirkšliškis V. J. birželio dešimtosios rytą išėjo iš namų ir iki šeštadienio negrįžo. Pasak policijos pareigūnų, šiuo atveju situacija kitokia – vyras prieš pusmetį jau buvo dingęs, bet tąkart pats parėjo namo. Neatmetama galimybė, kad jis vėl lankosi pas draugus ir nepasirūpina apie tai informuoti artimųjų. 
Mažeikių policijos komisariatas toliau ieško ir 31-erių metų mažeikiškio A. P., kuris dingo balandį. Vyras savaitę buvo Telšiuose pas tetą, tačiau, kaip išsiaiškino pareigūnai, jis iš Telšių išvyko, o kur šiuo metu yra, nežinoma.
Nežinomas ir 65-erių metų Aloyzo Jankausko likimas. Žmogus dar kovo pradžioje išėjo iš namų ir negrįžo. Nė viena paieška rezultatų nedavė, nors vyriškio buvo ieškota net ir sraigtasparniu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video