Nustatyti pėsčiųjų tilto lifto niokotojai

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Nustatyti keturi tilto per geležinkelį liftą niokoję įtariamieji. Už savo veiksmus jiems teks atsakyti baudžiamąja tvarka.

Šiais metais Mažeikių rajono policijos komisariatas dėl lifto nuniokojimo gavo tris pareiškimus: piktavaliai sulaužė lifto duris, sudegino valdymo plokštę, kuri, pasak specialistų, nemažai kainuoja, taip pat išplėšta ir nuniokota maitinimo spinta.
Visa tai buvo sutvarkyta už mokesčių mokėtojų pinigus.
Savo veidus vandalai slėpė po gobtuvais – kad neužfiksuotų čia įrengtos vaizdo stebėjimo kameros. Vis tik juos pavyko identifikuoti.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

9 Atsakymai į “Nustatyti pėsčiųjų tilto lifto niokotojai”

 1. kai pagalvoji parašė:

  Tai dabar kaip ir aiškus atsakymas:liftas normalus,bet ne visi moka juo tinkamai naudotis

 2. Josif hahol parašė:

  Etova rastrieliat,kad kiti bijotu, kitaip nieko nebus.

 3. Eriks parašė:

  Pas mus seimoj auga keturi vaikai,du berniukai dvi mergaites ir patikekit manim visi jie prisidirba kart nuo karto be to mes nei vienas neuzaugom be kazko neprisidirbe.Negaliu sakyti jog jie pas mus sventi bet….viena diena pradejo reiksti savo teises nes visi jai arti pilnametystes,tipo jei tevai prades per grieztai aukleti mes zinom kur kreiptis.Tada teko ijungti savo logika,pasakiau auklesiu jus kaip auklejes jei ka prisidirbsit ir skuron gausit bus atimti telefai kompjuteriai ir nustatytas laikas kada buti namie,jei kam kas nepatinka galiu daves skuron ir pats vaiku teises iskviesti ir vaziuojat visi i vaiknamius arba pas dedes ir tetas kurie tikrai nebus tokie kaip tevai,ir ka manot?kol kas nei vienas vaikas nenori reiksti savo teisiu.

  1. Stasys parašė:

   Šaunuolis aš už tokį auklėjimą!

  2. Oaaa parašė:

   Dėja negalima mušt vaikų, gausite baudų galėsi mokėtis šimtais, plius gausi kalėjimo ir t.t :) Tad pagalvok

 4. Almantė parašė:

  Na ir kas…ką jie atlygins?Vėl iš mokėsčių mokėtojų sąskaitos?Dar jiems reikės maitinimą pirkti…

 5. Pagaliau parašė:

  Pagaliau-bausti kuo griezciau su visu nuostoliu atlyginimu,viesinti pavardes,kad nekiltu noras daryti tokius nusikaltimus,bausti tevus uz piemenu nekontroliavima.Teko matyti verkiancias jaunas mamytes,nepajegiancias uzsinesti vezimuku,senjorai ir dviratininkai buvo prakeike tuos liftus.Reikia sustiprinti kontrole,nuosaliose vietose renkasi jaunimelis,ruko zole,naudoja kvaisalus.Ne paslaptis Mazeikiuose,kad panaudoje kvaisalu eina dar i barus,geria,o veliau prasideda jiems pykcio ,isterikos priepuoliai.Tevai-dazniau pasidomekite,ka veikia jusu atzalos kad nereiketu paskui vekslenti kaip Jurbarko prievartautojo padariusio sunkiausia nusikaltima tetusiams

  1. As parašė:

   Tamstele kuris ar kuri čia rašinėji turbūt neturi paaugliško amžiaus vaikų.Nelabai šiais laikais ju sukontroliuosi,o bausti reikia juos ne tėvus.Reikia kaip prie sovieto i kolonijas uždaryti.

   1. Apolinaras parašė:

    Kartu su Jumis dėl vaikų neauklėjimo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*