Opozicijos ir valdžios susitikime netrūko emocijų

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Ketvirtadienį įvyko rajono Savivaldybės ir jos administracijos vadovų susitikimas su Tarybos opozicijos – Tėvynės sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų partijos Mažeikių skyriaus atstovais. Daugiau kaip dvi valandas trukusiame susitikime netrūko apsižodžiavimų, kaltinimų, įžeidinėjimų.
Šį susitikimą inicijavusi opozicija Savivaldybės merui Antanui Teniui iš anksto buvo pateikusi klausimus, į kuriuos norėjo išgirsti atsakymus.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

29 Atsakymai į “Opozicijos ir valdžios susitikime netrūko emocijų”

 1. Jazminas parašė:

  Nebūtų opozicijos, tai ir miegotų ant laurų tie seni pirdylos komunistai. Tenys, Macijauskienė… kiek metų į šituos socdeminius veikėjus žiūrėsim kaip jie naikina Mažeikių miestą? Tegul pasiaiškina kokį ten auksinį taką prie l.d. “Buratino” nutiesė.

 2. jo parašė:

  Tilto liftas vėl neveikia…

 3. pagalvojus parašė:

  Meras A.Tenys diplomatiškai paskiria laiką opozicijos įnicijuotam susitikimui ir kalbasi apie rajono reikalus,bet aš to nedaryčiau,nes opozicionieriai tam ir yra,kad viską iš eilės kritikuotų.Geriau tegu kaip konservatorių vadas Gabrielius rašinėja laiškus ir to pilnai pakatų

 4. www parašė:

  Stiprybės opozicijai -Aurylai ,Rimkienei ir kitiems.Ar ilgai socdemų lesyklos klestės.Tie veidai iki skausmo nusibogę,o ir jų darbai …”nuveikti”.

 5. shit parašė:

  Pagal komentarų įvertinimus matosi, kad palaikymas komuniagoms ir toliau išlieka. Maladiec — naikinkit ir toliau savo kraštą rinkdami tuos pirdylas.

 6. baisiai parašė:

  įdomi persona kairėje po herbu su telefu :DDDDDDDDD

 7. Jonis to shit parašė:

  Nu tu taip nesiparink tuoj anukelis iskels savo kandidatura ziurek kelnes nepridek is tos laimes ….. nors konservai kaip dvoke taip ir dvoks ar maziau ar daugiau kas cia besupaistys

 8. shit'ui parašė:

  Ar tamsta įsivaizduojate, kad tai vadinamai Mažeikių opozicijai labai rūpi miesto reikalai? Šitiems veikėjams labiausiai rūpi asmeninė jų gerovė, ypač materialinė. O kad ją pasiekti, reikia bet kokiais būdais prasibrauti prie lovio :-) Viskas labai primena Pinskuvienės veržimąsi į valdžią Širvintose. Pasekmes mato visa Lietuva.

 9. Mažeikietis parašė:

  Jau kas kas tik ne demagogai konservatoriai valdžioje.Nepamirškit kaip Kubiliaus vyriausybė per vieną naktį sumažino žmonių atlyginimus,įvedė neadekvačias reformas,praskolino Lietuvą paimdami paskolas su didžiuliais palūkanų procentais nuo kurių ir šiandien dar neatsigauname.Konservatoriai šneka tai ką nori girdėti žmogaus ausis, nors čiulbamiems pažadams įvykdyti kaip ir visa Lietuva resursų neturi.Visi mes likę Lietuvoje esame smaugiami tarptautinių bankinių paskolų .

 10. bjauru parašė:

  Perskaičiau lyderės FB diskusijas. Be jokio politinės kultūros. Šaipomasi iš išvaizdos, amžiaus žmonių. Kažkada balsavau už ją, daugiau niekada. ir kitus paraginsiu to nedaryti. “bačkos” politikai neturi ateities. Rodykite darbus, esate savivaldoje. Kas iš tos kritikos – kur Tarybai pasiūlyti sprendimo projektai. Juk kiekvienas Tarybos narys turi teisę juos teikti :)

 11. Pastebėjimas parašė:

  Peržiūrejus “svajonių merės” Rimkienės FB paskyrą darosi koktu nuo purvo taškymosi.Pritariu piliečiui pastebėjusiam pilna jos paskyrą arogancijos,pagiežos kitų ne taip manančių žmonių atžvilgiu. Visokeriopas žeminimas,niekinimas,apkalbinėjimas ir diskusija su keliolikos narių šaika konservatoriškai nusiteikusių bendraminčių.Jeigu kas neiškentęs
  oponuoja “svajonių merei” iškart jos nepasitenkinimo atsakas tą pačią minutę.Primena Pinskuvienę.Dar toks juoką sukeliantis savęs pigus siūlymas FB paskyroje ogi pomėgis pozuoti su ale kietais veikėjais kaip antai su Lansbergiu senuoju ir pagyvenusiu,Dagiu,Degutiene,Adomėnu ,Biliotate(toli dar iki jų) ir būtinai su Mažeikių parapijos kunigais.Veržtis į bet kokio viešo renginio pirmasias eiles ir rodytis paskyroje su rubrika “pažiūrėkit kokia aš esu svarbi”.Jau nekalbu apie aprėdų demonstravimą …….labai pagalvočiau ar ąš norėčiau tokios “svajonių merės”

 12. :) parašė:

  Geras pastebėjimas, kai šaipomasi iš mūsų valdžios, politikų amžiaus, tai dar nesiilsi ir amžiuje esantys konservatoriai, į Seimą, kitus postus veržiasi :)

 13. to Jazminas parašė:

  hm… “naikinana Mažeikių miestą”. gal galima konkrečiau?

 14. Skurliai parašė:

  Skurliu skurliai… vagiu vagys. Lidzius isvis psihopatas minkstu sienu reikia zmogui…

 15. As parašė:

  Seniai visiems aišku, kad opozicijos lyderei su elgesio kultūra prastai. Tik žemindamas kitus, save vargu ar išaukštinsi. Tiesa, kad tai suvokti reikia šiokio tokio emocinio intelekto :-)

 16. Senas dūdorius parašė:

  Į viena dūda mušama tik kitokia poza.

 17. Jonis parašė:

  Dar papildymas konservu subinlaizoms ,o kaip jus durnelius kuprius pagaidino kai pareiske ,kad arba anukelis partijos direktorius arba einat visi ….. ir kaip baudziauninkai anukeli isrinkot , koks jusu stabas tokie ir jus sunaujos atstovai , o del LT ubagyno tai kas sali praskolino ? Tagi jusu numyletinis Qbilas gyresi kad mumis pasitiki ir skolina tai va ir yra LT skola siai dienai 17 milijardu 664 milijonai euru ir ta skola per para isauga virs MILIJONO euru Tai ka ponai konservu pakalikai kai tas jums patinka taip kad tiek vieni tiek kiti s…. ir be to siulyciau konservu partijai ir ju pakalikams susimoketi uz ju stabo kupriaus apsauga o tai € 350 tukst per metus moket uz to meslo kruva is visu zmoniu kisenes kazkai ne gerai ir tuo labiau uz NETEISETA apsauga nes jinai pagal LR ISTATYMUS NEPRIKLAUSO, taip kad sedekit po lapu ir smirdekit tyliai

 18. Vatnikai parašė:

  Komunistinės atliekos šėlsta komentaruose… nebesidauginkit

 19. shiusha parašė:

  Opozicijos lydere pasirode silpnai. Net Sungaila su Sideikiene su savo skundais atrodo rimciau…

 20. To Jonis parašė:

  Putkos troli, pūsk į Rusyną

 21. To Jonis parašė:

  Šitokio nepraustaburnio kaip jus negerbiamasis, dar nebuvo tekę matyti. Parodėte savo nužmogėjimą,kultūros ir išsilavinimo stoka.
  Kas dėl ponios rimkienės.
  Tikrai prijaučiu tėvynės sąjungai.Tačiau Mažeikių konservatoriams, jei nori sugryžti į rinkimus< būtina nedelsiant pašalint šitą neponia iš pirmininkės kėdės.Savo oraganciją, neprofesialumą ji demonstruoja nuo sav o politikavimo pradžios.O tai menkina partijos įvaizdį ir piktina normalius piliečius.

 22. Jonis to konservams parašė:

  Nu je tagi tik kuprius visus runkeliais ir sunauja vadinti nu bet cia tai issilavinimo ir kulturos aukstumos ….. ir is viso savo nepasitenkinima susi…….. ZODZIO LAISVE runkeliokai ir ne sunaujai ZMONEMS nurodynet

 23. susirupines parašė:

  Bet ar jauciat gerbiamieji, kokioje kloakoje mes gyvenam? Sedi senieji, senojo raugo “riteriai”, ju deka Mazeikiai budami 8 Lietuvos miestelis, pagal svarba su Balbieriskiu lyginasi. Bet “opozicijos lydere”, na kaip cia svelniau pavadinus…..Issilavinima gal ir gavo, bet bendraji isprusima – deja…

 24. Vardas (privalomas) parašė:

  kodėl apie susitikima nerašo,, b (š) ūdas žemaičių”.

 25. E.V. parašė:

  Ateiti į posėdį ir parėkauti gali kiekvienas durnius, bet kas iš to pasikeis.

 26. Ar pamenat parašė:

  Manau visi Mažeikiečiai puikiausiai prisimena kieno dėka Telšiai apskritimi patapo ir visas įstaigas iškėlė. Kur tada Kaktys buvo ?

 27. skaitytoja parašė:

  ką jie čia besvarsto ,kad jau nebėra apie ką kalbėtis,Mažeikius jau nuvarė iki visiško kaimo lygio…Darbo biržos nebėra,teismo nebėra,policija išardyta ,dabar dar ligoninę iškelt.. ir beliks viena bažnyčia ir ta pati praskolinta…Tai ir tos savivaldybės niekam nereikia ,užteks seniūnijos ubagam suskaičiuoti…

 28. Vardas (privalomas) parašė:

  š..ūdas žemaičių…geras pavadinimas tam popiergaliui, kuris save laikraščiu nori vadintis. Kažin ar ten dirba koks profesionalus žurnalistas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

scroll to top