Pagaliau pirmoji „Mažeikių“ pergalė

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Pirmąją pergalę po dvidešimt šešerių rungtynių Lietuvos krepšinio lygoje iškovojo „Mažeikių“ krepšininkai. Po dramatiškos kovos mažeikiškiai  savo aikštelėje rezultatu 76:75 įveikė savo turnyrinės lentelės kaimynus Kėdainių   „Nevėžio” krepšininkus ir  juos nuo jų dabar skiria tik dvi pergalės.

Rungtynių pabaiga priminė krepšinio trilerį: likus iki rungtynių pabaigos 25 sekundėms,   „Mažeikiai“ pirmauja vienu taškų ir kėdainiečiai turi kamuolį savo rankose. Likus septynioms sekundėmis iki rungtynių pabaigos, varžovai pelno du taškus, išsiveržia į priekį ir mažeikiškių treneris Aloyzas Rudys paima minutės pertraukėlę. Po išmesto iš užribio kamuolio, iniciatyvos imasi Darius Tarvydas, prasiveržia po krepšiu ir pelno du pergalingus taškus, likus beveik keturioms sekundėms.  „Nevėžio“ paskutinė ataka,  nors ir buvo rezultatyvi, tačiau rungtynių laikas jau buvo pasibaigęs.
Rungtynių eiga buvo nedėkinga mažeikiškiams – jeigu pirmasis kėlinys pasibaigė lygiosiomis, tai po antrojo kėlinio priekyje devyniais taškais buvo svečiai, po trečiojo kėlinuko jie vis dar pirmavo septynių taškų skirtumu.  Ketvirtajame kėlinyje mūsų ekipa perėmė iniciatyvą, išsiveržė į priekį penkiais taškais ir viską lėmė paskutinės rungtynių akimirkos.
Mūsų komandos naujasis pirkinys Giedrius Staniulis buvo rezultatyviausias mažeikiškių gretose – vidurio puolėjas pelnė 23 taškus ir atkovojo po krepšiais devynis kamuolius. 13 taškų pelnė ir keturis rezultatyvius perdavimus atliko Darius Pakamanis, 12 įmetė paskutinės atakos didvyris Darius Tarvydas.
Kitas rungtynes mūsų komanda žais vasario aštuntąją namuose su Utenos „Juventus“.

2 Atsakymai į “Pagaliau pirmoji „Mažeikių“ pergalė”

1. Nu va parašė:

Jeigu ne tu, jauciu butu pralaimeje

2. Nu va parašė:

pasirodo, mūsų vyrai turi orumo: kai užsiminiau, kad pralošus gali tekti eiti šluoti gatvių, iškart laimėjo. Nors ir vienu tašku, bet vis tiek gerai. Šaunuoliai, dabar jau į ką kabintis turit, tad nepaleiskit sėkmės iš savo rankų.